Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megszivatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszivatni a barátomat, amennyiben a tudtomra jutott, hogy a hátam mögött a legjobb barátnőmmel fekszik le (mindez 2 hete kezdődött)?

Figyelt kérdés
A szakítás már garantált, de úgy szeretném véghez vinni, hogy legközelebb ilyet ne csináljon másokkal.
2017. márc. 24. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz a legjobb barátnőddel, hogy most jössz a nőgyógyásztól. Kiderült, hogy trippered van, amit 100%, hogy a pasidtól kaptál el. Kb. három hónapja sejted, hogy megcsal, mert azóta ilyen fura. Abban se vagy biztos, hogy csak egy nővel volt. És szerinte mit tegyél most?


A többit majd a csaj lerendezi. ;)

2017. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Én nem vagyok híve ennek a szivatósdinak, de kend be jó erős paprika krémmel a kezed, és jó nagy területen kezd el kényeztetni. Majd félbehagyod a munkát.

Ha agresszív akkor ne tedd, de te ismered a habitusát.


Nekem nem érne annyit hogy szivassam...

2017. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
# 2: Fulladj meg!
2017. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. nagyon jó tippet adott. Persze mindezt úgy, hogy a barátnőd előtt nagyon játszd el a hülyét, ne vegye észre, hogy te tudod, hogy vele csal a palid
2017. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
En is ezt a nemibetegsegeset jatszanam el :D. Persze, nagyon szenvedve, es valoszinuleg szanaszet rohognem magam a csaj pofajan :"D.
2017. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Az se rossz, ha veszel valami bizsu gyűrűt, és elújságolod a bárinőnek, hogy megkérte a kezed, nyáron esküvő.

Volt pár vitátok, de azt mondta, hogy rájött, hogy téged szeret, te vagy a tökéletes, akinek senki se érhet a nyomába, stb. És megkérte a kezed.

Aztán vidáman bevonod az esküvő szervezésbe, és hogy lesz-e koszorúslány/tanú.

Abból is jó nagy cirkusz lesz. ;)

Előtte azért kapcsold ki a telefont, hogy a leendő exed ne érjen el. Utána kidobod sms-ben vagy messengeren. Többet úgy se érdemel.

2017. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

A bosszú ebben az esetben azt jelenti hogy neked fáj még a dolog. Ergo neki teszel szívességet. Én a helyedben keresnék egy rendesebb társat és elfelejteném.

Ha kicsit gondolatban aljasabb lennék egy terhesség soha nem lehet biztos... :)

2017. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ja a nemibetegséges, barátnős sztorit még meg lehetne fűszerezni annyival, hogy segísen a csaj kinyomozni, vajon kivel csal a barátod...
2017. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Majd legyszi ird meg mit csinaltal...

Az ilyeneket sosavba martogatnam. Hogy lehetnek ennyire szemetek?!

2017. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
sok sikert! Majd írd meg mi volt
2017. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!