Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a legjobb barátom...

Elvesztettem a legjobb barátomat, túl fogom élni?

Figyelt kérdés
22 èves srác vagyok ès elmartam a legjobb barátomat, nem akar többet hallani felőlem. Rettenetesen fáj az elvesztèse ès nagyon hiányzik. :'( Ő volt az 1. ès egyetlen barátom. Nem hiszem, hogy lesz már barátom :'( Mit lehetne tenni? Ismerkedjek? :(
2017. jún. 29. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd lesz. Hogy martad el, mik az előzmények? Nehezen tudok elképzelni olyan egyszeri bűnt, aminek örök harag kell, hogy legyen a következménye.
2017. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bekattantam ès rettenetes dühömben megfenyegettem Őt ès a családját :(


Ráadáaul a párja megzsarolta, hogy ha ezek után barátkozik velem akkor elhagyja...


Szval ennek annyi...


Egy kretèn vagyok :'(

2017. jún. 29. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te martad el, akkir mit picsogsz? Fenyegetőztél, még is mit vártál?

Hogy túl fogod élni-e? Meg is mi ez a kérdés? Nem szappaopera...

2017. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ja, hát ha ennyire bekattansz, hogy kivetkőzöl emberi mivoltodból, akkor a saját jól felfogott érdekében még jó, hogy nem áll veled többet szóba. Mégis mi lehetett az az ok? Féltékenység?
2017. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi szóltunk előre a korábbi picsogásaidnál. Mondjuk eddig se érdemelted meg, hogy a barátod legyen, végre megjött az esze szerencsétlen lánynak.
2017. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Egy ideig ne próbálj kapcsolatot tartani, ne írj neki stb. Hagyd, hogy lecsillapodjon a dolog.

Aztán még lehet esély újrakezdésre.

2017. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mièrt vetkőztem ki az emberi mi voltomból?


Hát ezèrt!:

Azt írta sms-ben, hogy ugorjak nemi beteg kukira meg hogy dögöljön èhen a családom. Beakartam idèzni, de annyira trágár, hogy mindenhogy fenn akadt a trágárság szűrőn. Ezèrt kattantam be ès tettem azt amire nem vagyok büszke

2017. jún. 30. 13:01
 8/9 anonim válasza:
Nekem úgy tűnik, nem is voltatok igaz barátok.
2017. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt barátságnak lehet nevezni bármelyikőtök részéről is, akkor én vagyok a dalai láma.
2018. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!