Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segitség anyukám csak veszeked...

Segitség anyukám csak veszekedik velem?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja hogy milyen rendes az anyukám meg minden de amikor meg elmennek csak ordibál velem hogy milyen rosszul viselkedek és hogy már megint csak a falnak beszél tudom hogy megváltoztam van velem valami de nem tudom irányitani .Már úgy érzem a világnak sincs szüksége rám.

13/f



2017. aug. 15. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle? És mondod el ezt neki?


Két ember között legrövidebb út az őszinteség.

2017. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Bizony megváltoztál, kamaszodsz, a hormonok túltengése miatt te sem vagy már ugyanaz! Próbáld mégis irányítani a hangulatodat, mert a "mi közöd hozzá, hagyjál békén" mellé

az alkalmi süketség már sok egy érző anyának. Mondd el neki, hogy továbbra is szereted, nézze el a hangulat-ingadozásaidat, próbálsz a régi lenni - és tegyél is úgy!

2017. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Megértelek, velem is ugyanez van, csak en14L vagyok
2017. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-tes, ezt szerintem pont nem neki kéne az anyja szájába rágnia. Ha az anyja nem képes ezekre magától rájönni, nem való anyukának.
2017. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

4-esnek igaza van

3-as vagyok :)

2017. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3.és 4.# Nem szájbarágós módszerrel kell elmagyarázni az anyukának a nyilvánvalót. Az anyuka tudja, hiszen azért anyuka! Inkább a gyerek próbáljon alkalmazkodni a felnőtt - világhoz és mentegetni magát a hangulatváltozása, nyers modora miatt.

"van velem valami, de nem tudom irányítani" , ezt a

kérdező maga írta. Ne legyen fogadatlan prókátor az, aki nem érti a szöveget...

2017. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xeniah ***** válasza:

Most kamaszodsz, minden érzékenyen érint, és csak a magad szemszögéből tudod nézni a dolgokat. Ha sikeresen túljutsz a nehezén, rá fogsz jönni, hogy tényleg milyen rendes az anyukád, addig pedig kitartás! Próbálj meg odafigyelni arra, hogy miben segíthetsz neki.

Nem könnyű a kamaszokkal, az én édesanyám is sokszor kiabált velem, sok mindent nem jól reagált le, de visszagondolva látom, hogy mennyi gondot okoztam neki, olyan szívesen másképp csinálnék sok mindent, ha visszacsinálhatnám a dolgokat.

2017. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!