Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Szüleimtől ballagási ajándékba + sikeres érettségiért és felvételiért képletesen anyum autóját, mivel másik városban, messze az otthontól fogok továbbtanulni. Soha nem szerettem azt a kocsit, amint megvettük és elvittük szerelőhöz ránézni, az tejesen frontálisan összetörte, és habár felajánlott pénzt és hogy ingyen megjavítja, így is egyfolytában csak a probléma van vele, a pénzt nyeli, nem kényelmes benne utazni.

Nekem még nincs meg a jogosítványom, folyamatban van a megszerzése, tehát anyukám használja... Aki ma a szemem láttára, hiába jeleztem neki hangosan, hogy baj lesz, meghúzta és egy nagy fekete csík van az oldalán, ami nem csak bosszant annyira, hogy legszívesebben szétverném a kocsit, de a sírógörcs is kerülget.

Haragszom anyukámra, amiért nem vigyáz rá és csak annyit reagált, hogy "hát ez van", mert ő kap új kocsit, meg se nézte, de haragszom a hülye autóra is. Mit tegyek? Hogy nyugodjak le?



2017. aug. 16. 14:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

9-es lehet nem tűnik fel, de nem a kérdéshez kapcsolódó dolgokat pontozok le. Lehet, hogy te nem ilyen családban nőttél fel, de én igen. Nem én kértem a kocsit, nem jeleztem nekik egy szóval sem, hogy szükségem van, csak kaptam. Gondolom, ha te kapsz valakitől egy ajándékot, nem utasítod vissza. Tehát ne bírálj ismeretlenül.

10-es te meg elmehetsz a fenébe. Tudod hány embernek nincs érettségije, nem kerül be egyetemre? Ahogy látom, neked egyik se sikerült :*

2017. aug. 16. 15:40
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Én eladnám és vennék egy olyant ami az izlésed
2017. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
A helyedben én arcon köpném magam .Nézz már tükörbe ,ide jössz siránkozni mert kaptál egy autót a semmiért? Nem érzed a helyzet teljes abszurditását? Akkor ,ha nem tetszik a színe, vagy mert szerinted rossz (bár kétlem hogy minimális szinten is értesz az autókhoz technikailag) , akkor add el és költsd orvosra, akarommondani : amire akarod. Bár ami nálad hiányzik azt nem lehet boltban kapni.
2017. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
A kutyát nem érdekli hogy kit tisztelsz, de ha találkoznánk egy csicskalángosra meghívnálak te orvospolitikus sírásó, jövő nagykövete. Egyébként eléggé kilóg a lóláb , hogy trollkodsz ,csak szóltam, hogy tudd .Máskor ügyesebben,menni fog ez ,gyakorolj!
2017. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel te nekem senkim, hidd el...
2017. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Sokan írtok megfontolandó dolgokat is, de a tálalás nem mindegy. A kérdező valóban senkitek, idegennek pedig tiszteletlenség így írni. A helyesirásra panaszkodtok, közben meg úgy fogalmaztok mint egy kocsis. Miért érzitek akkor magatokat különbnek? Ez így elég abszurd :D Csak vitatkozni jöttök.

( #2. hsz voltam)

2017. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért jobb egy ilyen "hulladék" a friss jogsi mellé mert NEM KELL VIGYÁZNI RÁ úgy mint egy hímes tojásra. Friss jogsival azért megesik hogy neki tolatsz ennek-annak, meghúzod itt-ott(mindenkivel előfordul). Legalább nem fogsz lelkiismereti kérdést csinálni belőle. Arra kiválló lesz hogy magabiztosan tudd majd vezetni az első "normális" kocsidat.
2017. aug. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert a t. kérdező úgy beszél mindenkiről és mindenkivel, mintha a valagából rántotta volna őket.

Normális, tiszteletteljes hangnemben írtam, csak éppen nem értettem vele egyet. Ezek után neki állt feljebb és osztani kezdte az észt.

Hiába törölteted a válaszokat, a hiba a te készülékedben van, kedves nagyképű kérdező.

2017. aug. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de azt egyedül én találom ritka bunkóságnak a szülők részéről, hogy ajádékba adnak vmit, aztán ők használják, és a tetejébe még nem is vigyáznak rá? Ez olyan, mintha adnék vkinek ajándékba egy csokit, aztán beleharapnék, megmártanám kutyaszarban, és visszaadnám... így gyakorlatilag nem kapott ajándékot, pedig úgy harangozták be.


Kérdező, nyugodj le, vedd úgy, hogy nem kaptál tőlük semmit, és hogy anyukád nem épp a legillemtudóbb ember a földön.

2017. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Inkább egy ilyet törj meg friss jogsival, mint mondjuk egy Q7-es Audit!

2. Nem kell félretenned, nem kell hitelt felvenned, megkaptad a kocsit INGYEN.

3. Ha nagyon nem tetszik, akkor alakítsd át úgy, hogy jobb legyen!

4. Ha megteheted add el és cseréld le egy neked jobban tetszőre!

2017. aug. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!