Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon megijesztett apukám....

Nagyon megijesztett apukám. Ti mit gondoltok? Több lent.

Figyelt kérdés
Holnap anyukámmal elmegyünk a nagymamámhoz, apukám nem jön a munka miatt. Anyukámnak azt mondta ma, hogy hol van félretett pénz vagy mi, hogyha őt éri valami. Annyira megijesztett, szerintetek túlreagálom a dolgot? :(

2017. aug. 17. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, és megértem, ha megijedtél. Én nem hagynám magára. Beszélj anyukáddal. Jobb az óvatosság.
2017. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amúgy máskor is volt már így, hogy elmentünk a nagyimhoz, és apukám nem jött. Nem volt még baj.
2017. aug. 17. 20:20
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Én is megijednék, ez ijesztően hangzik. És erre igazán illik, hogy jobb félni, mint megijedni. Nem utólag kellene megbánni, hogy mért nem vettük az adást, mért nem tettünk valamit. Kéne beszélned mindkettőjükkel, úgy, hogy érezzék, hogy komolyan gondolod. Van valami jele a depressziónak? Tedd már hasonló utalást korábban is?
2017. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Eddig még soha nem mondott ilyet. Anyukámat kérdőre vontam, hogy miért mondta ezt neki, ő ezt válaszolta: sose lehet tudni


Még beszélek anyukámmal, egész nap ez a gondolat nem hafy nyugodni :/

2017. aug. 17. 20:23
 5/16 A kérdező kommentje:

hagy*

elírtam bocsi

2017. aug. 17. 20:23
 6/16 A kérdező kommentje:

Apukámat megkérdeztem xD

Én: miért mondtad anyunak hogy hol van pénz?

Apu: hát..úgy vitte az eszem *nevet* csak a biztonság kedvéért, nyugi, nincs baj

2017. aug. 17. 20:41
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan hány éves vagy, hogy ezen ijedezel? Sajnos tök reális kérdés, nagyobb baj, hogy még egymás elől is dugdossák a pénzt. Kivéve persze, hogy apukád csak elfejettete.

Túlreagálod.

2017. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
beképzeled a dolgokat. ez a normal h megkérdezi h hol a penz
2017. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
öleld meg. :)
2017. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem amíg nem vagytok otthon, a fater fel akar hozni egy prostit, azért kereste a félretett pénzt.
2017. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!