Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Leirnám lényegében,hogy mi folyik nálam.

17 éves vagyok és mondhatni drog függő.

Füves cigit szinte mindennap szívok tabletta,port általában hétvégén használok.

Eléggé szomorúnak tartom,hogy ezt csinálom.

Szüleimmel nincs jó viszonyom.Apámra eggyáltalan nem lehet számítani nem lehet vele beszélni.Neki van már egy másik családja minket meg le se szar.Mivel én vagyok a legkisebb és az én születésem idejében kezdett romlani szüleim kapcsolata,ezért nem kaptam sok figyelmet talán ez az oka annak h drogozok.

Anyámmal élek és az eggyik testvéremmel.

Nem vagyunk gazdagok,de amit kérek (ajándékot) meg szoktam kapni anyám azt hiszi mivel megad mindent amit tud ki van nyalva a seggem.Csak az a baj hogy a kapcsolatunk borzasztó.

Rengetegszer veszekszünk ilyenkor csúnya dolgokat vág a fejemhez pl.:Bárcsak ne lennél a gyerekem.

Költözz el itthonról stb.

Amikor szid és kiabál vagy belémköt nem veszi észre,hogy mennyire rosszul esik, viszont 2 nap alatt lecseng addig nem beszélunk egymáshoz utána,mintha mi sem történt volna ugyan úgy beszélünk,mivel én már nem akarok balhét.Viszont amikor nekem telik be a pohár és azt mondom ge*i(persze ezt nem rá hanem csak idegességemben egy csúnya szót mondok) akkor ő elkezd őrjöngeni hogy,hogy mondhat ilyet fia az annyának.

Úgy érzem jól nevelt vagyok,persze nagy szám van és nagyképű vagyok.

Úgy érzem azért kezdtem el drogozni mivel ezekkel a szerekkel egy űrt pótolok ki magamban.Baráti társaságom is drogozik.

Mit gondoltok erről?

Még annyi,hogy anyámmal annyit beszélünk szinte h miujság,merre mész?mikor josz haza?

Jah meg még annyi hogy ha valami nem úgy van,ahogy ő akarja akkor leszid és mondja a magáét.



2017. jún. 28. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
a drog rossz, értem?
2017. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Engem alkoholista szülők neveltek fel. 10 ujjamon megtudom számolni, hogy 30 évem alatt hányszor voltak józanok. Anyámnak köszönhetem a halláskárosodásomat, mert a verés napi szinten volt. Meg sem tudom számolni, hány fakanalat törtek el a hátamon. Mégsem lettem drogos. Tanultam, dolgoztam, hogy elmenekülhessek.

Szóval nem tudlak sajnálni. Te csak kifogásokat gyártasz, miét vagy drogos. Végül is a te életed, úgy teszed tönkre ahogy akarod. Mondjuk nem sokan fogják sajnálni ha 30 évedet sem fogod megélni. Csak mások életét ne tedd tönkre a drogozásod miatt. Ja, hogy mit gondolok erről? Szánalmasnak tartalak, lenézlek.. ennyi.

2017. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziia! Igazabol nem tudom mit varsz ettol a kerdestol...hogy mit gondolok? Hm. Hat vegulis azt hogy a drogot hasznalod menekulesi eszkozkent mert otthon nem torodnek veled. Viszont hosszutavon meg tonkretesz ...ezt szerintem te is tudod. Ingyenes pszichologuson gondolkodtal mar? En pl jarok es segit. Nagyon sok drogcsoport van ahova gyerekek is jarnak magyarorszagon eleg komolyan veszik a drogosokat es szoktak is segiteni. Ideig oraig lehet h jo de masnap ugyanugy ott van benned hogy nem torodik veled senki. Most pl itt a nyar mehetnel dolgozni, ahogy sok diak teszi, esetleg taborba, ismerkedni, ami erdekel. Sajnos ezt az urt nem fogod tudni betolteni az en csaladom sem erdeklodik irantam tulzottan. Esetleg meg lehet beszelni vele q dolgokat de az en esetemben nem ert el hatast. Sokat segitenek ebben mondjuk a baratok, meg ha lenne egy baratnod. En ezt gondolom. Te mit gondolsz,
2017. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A drog miatt veszekedik vele menny el valmilyen csoport terápiára hátha le tudod tenni meg jobb lesz a viszonyotok is .
2017. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Ebből kiindulva Magyarországon minden 2. Embernek drogosnak kell akkor lennie.... így van? Nincs. Miért? Mert amit leirtál az netto f. szság.

Egy ember nem azért lesz drogos, mert apa anya válik, vagy mert a Pista bácsi a szomszédban csúnyán nézett, azért lettél drogos, mert Te az akartál lenni. Gondolom senki nem tartott pisztolyt a tarkódhoz, hogy de bizony ezt most beszeded/belövöd/elszívod.

Azért kicsit lassíthatnál, mert azt irid le, higy Téged mennyire nem szeretnek otthon. Már ne is haragudj, de anyukád még marha jó fej, mert ismerek olyat is aki a sajá gyermekére hívta ki a rendőrt, mert mar annyira túlzásba esett.

És az biztos, ha az én gyermekem lennél mehetnél amerre látnál........

Ebből az irasodból minden lejön csak a jó neveltség nem...

Es hogy mit gondolok erről? Azt gondolom hogy ide sírtad a "problémádat", de azt nem látom, hogy szeretnél változtatni. Például leszokni.....

2017. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mit gondolok: Azt, hogy h.ü.l.y.e. vagy. Nem azért vagy drogos, mert anyád-apád mit művelt, meg rossz a gyerekkorod,stb, hanem azért, mert az akarsz lenni. Hagy neked ebben mi a jó, azt te tudod. Véleményem szerint pár perces bódulat nem éri meg a többi xart. De te szeded/szívod, hát te tudod.
2017. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy azért drogozol, mert befolyásolható és naív vagy és azt hiszed, hogy csak úgy tudsz beilleszkedni egy társaságba, hogy olyanná válsz, amilyenek ők, ahelyett hogy keresnél egy másik társaságot. Nem tudom sajnálni a drogosokat, mert a saját hibájukból cseszik el az életüket
2017. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

az irasodbol az jon le nem csak nagy szad van es nagykepu vagy de buta is

nem azert mert drogozol hanem mert erre vagy buszke


ez a drogozas ma divat

neked is ennyit jelent


semmi bajod

egy elkenyeztett debil vagy aki szeret divatozni

pava gyerek vagy

igy hivjak manapsag ezeket a 17-20 eves fiukat


majd kinovod nem aggodom

2017. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass ezekre a valaszokra. Csak rosszat akarnak neked. En szuleim is elvaltak, de azelott se torodtek velem. Meg sose voltak barataim se. Nem tudom, pontosan miket szedsz, es te se tudhatod! Ha mindenkepp szukseget erzed, hat csinald, de inkabb a gyogyszereket ajanlom. Azokat nem higitjak, es nem kell felni, hogy valami rosszat tesznek ha elfogy a penz stb.. Amugy is olcso, en frontint szedek, kb egy ezres havonta. En mar elkoltoztem anyamtol, pasimmal elek 16 evesen. Tolem sokszor elvettek a cuccot a szuleim, es azt mondtak tonkreteszem magam, meg foleg a tanulmanyaimat. Elkoltoztem ezert. Es mi lett belole? Az osszes bukast kijavitottam, meg idoben. Ev vegen mindenbol atmentem, pedig csak 2 hetem volt tanulni. 7 tantargyat kijavitottam. Szoval ha ez kell ahhoz, hogy motivalt legy, felolem aztan. Majdnem mindenki xanaxon el. Nem hibaztatom oket... Sok sikert!
2017. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen idi.óta 16 évesekre ne hallgass, mint az előző. Lúzer ahogy van
2017. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!