Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másoknak is vannak olyan...

Másoknak is vannak olyan félelmei, hogy a barátjuk megcsalja az anyjukkal? Tudom, hogy nem tenné meg, mégis nagyon félek.

Figyelt kérdés
Anya 35 éves,de még elég fiatalos,edzeni jár és elég jól tartja magát.Nemrég az egyik ismerősömmel történt meg az eset(ő 17,az anyja 36 éves),azóta rettegek ettől.Nem volt még barátom,de alakulóban van valakivel.A szüleim közt rég nincs rendben semmi,nem kizárt,hogy csalják egymást.Tudom,hogy anyu nem tenne meg,de mégse akarom bemutatni neki a srácot,ha már ott tartunk.Mással is volt ilyen,vagy csak én vagyok ilyen bizalmatlan?

2017. aug. 18. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de te beteg vagy!!! anyadat ilyennek képzeled, h kikezdene a pasiddal?? túl sok tv-t nezel.szégyelheti magát aki ilyet csinal!!
2017. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Olvasd végig.Többször is leírtam,hogy tudom,hogy anyu nem tenné meg.Azt is,hogy egy közeli barátnőmmel történt ez meg,nem a tvben láttam.Nem is nézek tv-t,de ahogyan a barátnőm összetört és végignéztem ezt,teljesen beparáztam.
2017. aug. 18. 20:38
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is elmebeteg vagy :) Inkább ne legyen pasid.
2017. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Anya 35 éves. Kamu. :D
2017. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem kamu...

Ismerek olyan anyát, aki megtette ezt a lányával. Nem fiatalos és nem tartja jól magát, mégis megtörtént. De ettől függetlenül sose vetíteném ki ezt az agyrémet a saját anyámra.

Tisztában vagyok vele, hogy mindennél jobban szeret engem, és a boldogságom fontosabb neki a sajátjánál is. Soha nem tenne velem ilyet, eszébe sem jutna. Nagyon örül, hogy boldog kapcsolatban élek. Ja, 41 éves, fiatalos, szép nagymama.


De nálatok valami nem stimmelhet anyuddal, ha ez eszedbe jut.

2017. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

76% Ez aranyos. :) Gilmore girls! Ok, ott a nagyi nem olyan, de na.


Oké, ha nem kamu, kérdező ilyen irreális erős szorongással lehet pszichológushoz kéne menni.

2017. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
56%
Szia :D hát képzeld el én is ettől paráztam/parázok mert anyum is jól tartja magát, én 18 vagyok és a 21 éves exemnek annak idején huzogatta lefelé a kivágott pólóját meg folyton vele beszélgetett közben én is ott voltam de mikor bele akartam szólni kb szart rám mert exemmel beszélt, stb. 😂 Nem sgyszer megfordult nekem is ez a fejemben hogy kikezdene majd a pasimmal, pláne hogy apámtól már 5 éves koromban elvált és azóta is olyan srácokkal kavargat akik kb a tesóim lehetnének majdnem :D
2017. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi 7-es az egyetlen normális választ.Miért lenne kamu?Mi lenne a "jó" bárkinek is abban,hogy ilyet kiír,mikor nem így van?Egyébként volt,hogy azt mesélte a buliban rámásztak a 21 éves srácok,csak ő nem akarta megcsalni apámat(kitudja...).Akik szerint a 34 miatt kamu,a ti családotokban minden anya 30 év felett szül?Nálunk nem az a szokás.
2017. aug. 19. 00:10
 9/16 A kérdező kommentje:
Amiatt lennél elmebeteg és ne legyen pasim,mert láttam a barátnőm hogyan memt tönkre egy ilyen miatt?Sajnálom,de ezek után szerintem nem csoda,hogy megfordult ilyen a fejembe.Nem is értem minek írtam ide kérdést,itt mindenkit elkönyvelnek elmebetegnek,akik kicsit másképp gondolkodik..Ne válaszoljatok többen,ennyi éppen elég volt,többet nem nézem meg ezt a kérdést.(Na nem mintha pont erre találták volna ki ezt az oldalt,hogy normálisan tudjanak segíteni egymásnak az emberek)
2017. aug. 19. 00:15
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha teljes mértékben bízol a párodban, és szereted az anyádat, értelmetlen az aggodalmad.

Rendes szülő gyermek viszonyban esély sincs rá, hiába vonzó az anyád. Tudod róla hogy szeret(?)

(Tudom hogy akad rá példa, van is egy személyes.

A legjobb barátom apja, a srác húgának a 18 barátnőjével csalta meg az anyjukat, azóta egyikük se beszél se a lánnyal se az apjukkal. )


De szerintem felejtsd ezt el. Nem fog megtörténni

2017. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!