Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másoknak is vannak olyan...

Másoknak is vannak olyan félelmei, hogy a barátjuk megcsalja az anyjukkal? Tudom, hogy nem tenné meg, mégis nagyon félek.

Figyelt kérdés
Anya 35 éves,de még elég fiatalos,edzeni jár és elég jól tartja magát.Nemrég az egyik ismerősömmel történt meg az eset(ő 17,az anyja 36 éves),azóta rettegek ettől.Nem volt még barátom,de alakulóban van valakivel.A szüleim közt rég nincs rendben semmi,nem kizárt,hogy csalják egymást.Tudom,hogy anyu nem tenne meg,de mégse akarom bemutatni neki a srácot,ha már ott tartunk.Mással is volt ilyen,vagy csak én vagyok ilyen bizalmatlan?

2017. aug. 18. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
#4en anyam is 35 es 16,5 vagyok mi ebbe a kamu?
2017. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha anyud lecsapja a kezedrol, majd keresel masikat :D Apukad miatt nem tartasz?
2017. aug. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Le lehet pontozni, de sajnos nem alaptalanok a kérdező gondolatai.

Csak rá kell nézni jó néhány olyan középkorú nőre, akik azt hiszik, hogy még most is 20 évesek, és ezért úgy öltöznek mint a tinik.

Természetesen az -erősen csökkenő- vonzerejüket is próbálgatják minden adandó alkalommal.

Viszont a lányuk nem lesz ellenfél a nagy rutinjuk miatt, ezért bármikor el tudják csábítani "egy körre" a begerjedt fiúcskákat. (Max. a családban marad.)

2017. aug. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy normális 35 éves nőnek még nem csökken a vonzereje,ez inkább a korosztályukban lévő férfiakról mondható el,ezért is kezdenek sokan fiatalabb pasikkal.Az én anyám még 50 évesen is szép nő volt,rendszeresen rádudáltak,fütyürésztek utána az utcán is,de sosem szerette el egyik pasimat sem,nem is féltem ettől.
2017. aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Beteg vagy nem, én is fosok, hogy megtörténik. Egy háztartásban lakunk, anyám 60de jól tartja magát és hát néha elég furcsám viselkedik. A párom 40. Jó most annyira nem aggódok mert nem nagyon szereti anyámat, de volt olyan pasim aki megemlítette, hogy bevállalná. Repült is! Büdös köcsög.
2017. aug. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

7:21

"Egy normális 35 éves nőnek még nem csökken a vonzereje,ez inkább a korosztályukban lévő férfiakról mondható el"


...és képes vagy ezt röhögés nélkül leírni ide??!

Mert mint tudjuk az igazság az, hogy egy NORMÁLIS férfi után, még 50 éves korukban is csurgatják a nyálukat a nők!

2017. aug. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!