Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak miért fontosabb a...

Anyámnak miért fontosabb a 'pasija'?

Figyelt kérdés

Múltkor még azzal jött,hogy neki nem jó ez a kapcsolat meg nekem sem..aztán rá egy napra már ott lóg a nyakán.

Egy éve vannak együtt és én azóta egyedül érzem magam.(kivéve amikor össze vannak veszve,mert akkor én vagyok a fontosabb vagyis inkább akkor kihasznál magának)

A fickónak 4 gyereke van..3-at nem bírok közülük.

Mikor rosszba voltak,akkor beszélgettünk,hogy kinek mi a baja és én ezt már számtalanszor elmondtam neki csak szarik rá.Kezd ebből elegem lenni (régebben annyira nem bírtam elviselni,hogy Ő is ott van,egy régebbi kapcsolata miatt ami nagyon sok fájdalmat okozz nekem,hogy elvitt beszélgetni egy nővel..) és miután megint kibékültek,felszakította a sebeket akik kezdtek begyógyulni.Nem vártam el tőle,hogy szakítson vele vagy ilyesmi.Mondtam is neki..Inkább én is figyelmet szeretnék tőle és hogy engem is úgy szeressen mint a paliját! Mit csináljak? 14/L (gonoszságot légyszíves ne)



2017. aug. 19. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Csináljatok közös programokat. Menjetek együtt kirándulni, strandra, moziba.....
2017. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Majd ha te is "meghallod a vadon ívó szavát", nálad is furcsa elsőbbségi sorrend fog kialakulni. Ezzel nem mentegetni akarom az anyád.
2017. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
23%
De édi vagy:) hivd fel magadra a figyelmet csinalj olyan dolgokat amit utal ha nem akarja hogy cigizz azert is csinald es vagd a kepebe hogy azert mert ennyire fontos vagyok neked es ha"elindultal a rossz iranyba" akkor eszreveszi hogy nem jo ez igy ne csinalj semmi hulyeseget csak tegyel ugy mintha cigiznel pl tedd a szadba esetleg fogd a kezedbe hagy erezze ha ezt is leszarja akkor gratulalok neki ne is haragudj ezt tudom ajanlani (sajat tapasztalat) 14/F
2017. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Hát már majdnem felnőtt vagy. Inkább törődj bele hogy anyucinál a lőcs az első utána minden más.
2017. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!