Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha az anyukám nem...

Mit tegyek ha az anyukám nem hallgat meg? Bármit mondanák nem érdekli.

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos érdekli,hisz az anyukad,lehet csak Te nem veszed ezt eszre , vagy nem akarod eszre venni.
2017. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megbantottad valamivel? Vagy mi baja van? Mi a konkret problema?
2017. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém ugyan ilyen volt. Sosem hallgatta meg, ha valami panaszom volt, legyen az egészségügyi probléma, barátnős veszekedések, családi ügy vagy akármi.

Egyszer aztán egy gyulladás nagyon fájt és nem akart elmúlni. Nem tőle, hanem a barátnőjétől kértem segítséget. Ugye ebből meg sértődés lett, hogy mi az hogy nem őt kerestem meg ő az anyám! Erre kiosztotta a barátnője, hogy okkal mentem hozzá, és nem anyához, ezen gondolkozzon el. Kb. ezóta jobban figyel rám.

2017. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!