Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért kér beszámolót...

Anya miért kér beszámolót mindenről meg állandóan elvarna hogy otthon legyek? 18L

Figyelt kérdés
Ha talalkozok egy pasival (akár haver akár jelölt) elmondja h ne feküdjünk le. Ha valahova Elmegyek és nem erek haza hamar akkor hívogat. Ha néha beülök kocsmába (nem vagy alig iszok) akkor szinten hívogat meg bejön hogy menjek haza, és azt mondta legközelebb kidob. Tudni akarja hogy kivel miről beszélgetek. Elvarna hogy engedélyt kérjek amit nem adna meg, ha el akarok menni valahova. Más bajom nincs is vele, szeretem. De nem tudom hogy ezzel a helyzettel mit csináljak.
2017. aug. 27. 21:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
4%

Nem vettél parfümöt, sampont, körömlakkot, ruhát. Nem voltál standon....

Én csak nézek, hogy felnőtt, elvileg, nő azt hiszi, 14 ezerből élni lehet.boltbsn mikor jártál?

2017. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jo mondjuk tenyleg nem ide való lett volna ez. De kis településen élünk itt az élelmiszer tobbseget megtermeljuk, nincs gáz, egy két dologra lehet kedvezményt felvenni. Nagyon ritkan megyek strandra, ruhabol meg cipobol is az olcsobbat. Tisztaban vagyok vele hogy a kassza nagy reszet nem en kerestem igy nincsenek egetvero elvarasaim. Emiatt irtam. De mindegy is. Ha nem az eretsegire kellene készülnöm es lenne egy jo szakmám vagy tobb akkor mar dolgoznék és ha otthon lennek szivesen beszalnek egy kicsivel. De most nem ez van.
2017. aug. 28. 00:33
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
"Ha néha beülök kocsmába " 18L :D 18 eves lanyok kocsmakba jarnak? Joeg!
2017. aug. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

13000 az szarra nem elég, kislány. Fütés viz, gáz, kaja - kb 30-35000 a reális, föleg télen.

Mi 50-et fizetünk két emberre plusz a kaja.


Amugy ha nem tetszik, költözz el, én is azt tettem 21 évesen (meg még rengetegen rajtad kivül).

2017. aug. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Anyukád aggódik érted. Aggódik, hogy rossz társaságba keveredsz, hogy kihasználnak, hogy idő előtt teherbe esel, esetleg bántanak. Azért számoltat be, mert magadtól nem beszélsz. Mesélj neki magadról, a barátaidról, a jelöltről, a jövőbeli terveidről. És közben lehetőleg vedd ki a részed az otthoni feladatokból. Azt írtad, sok mindent megtermeltek magatoknak. Akkor gondolom van munka bőven. Jó lenne, ha anyukád is megfogalmazná, hogy mit vár el tőled. Ha elmész otthonról, mindig beszéljétek meg, hogy hova mész, kivel találkozol, és mikorra érsz haza. És ezt nagyon pontosan tartsd is be. Most ez így kicsit dedósnak tűnik, de gondolj arra, hogy bármi gáz van, csak akkor tud rajtad anyukád segíteni, ha sok és pontos információja van.
2017. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lepontozhatsz nullára, de attól még szart sem tudsz az életről :)
2017. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek vagy még, fogalmad sincs mennyibe kerül az alap életvitel. Ha a pasikkal szemben is ilyen butuska és naív vagy, akkor nem csodálom hogy anyukád félt és követ.
2017. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Látom pár mondatbol mar tudjátok hogy milyen ember vagyok.
2017. aug. 28. 18:04
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát az egyértelmű hogy egyáltalán nincs olyan felnőtt gondolkodásod, aminek alapján elvárhatnád hogy úgy kezeljenek. Az én 12 éves unokahúgom tisztában van a pénz értékével.
2017. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!