Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mutassabb be anyukámat...

Hogyan mutassabb be anyukámat a párom szüleinek így?

Figyelt kérdés
Anyukàm mentálisan beteg, butaságokat beszél, furán viselkedik mások előtt, sokszor kínos helyzetbe hoz. Külsőre is rosszul néz ki. Igen, néha szégyellem, de szeretem őt, viszont nagyon nehéz vele, sokszor olyan mint egy kisgyerek. Mindig felhozza szeretne megismerkedni a párom szüleivel. Rossz körülmények között él, szeretné oda elhívni őket, én ebbe nem egyezetnem bele. Nem tudok rá mit mondani neki. Nem merem bemutatni őket. Ők normálisak, nem ítélkeznek, de akkor is... nem tudom mi tévő legyek.
2017. aug. 29. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha csak a párod, akkor szerintem nem kell a szülőknek barátkozniuk.

Ha házasodni szeretnétek, akkor előtte jó, ha találkoznak és megismerik egymást.

A párod szüleinek mondjátok el előre a pároddal, hogy anyukád beteg, ezért van, hogy furán viselkedik és furákat mond. Ha tényleg normálisak, akkor meg fogják érteni és nem fogják magukra venni, ha esetleg valami olyat mond.

A legjobb, ha egy étteremben/cukrászdában/kávézóban találkoztok, akkor nem kell odahívni őket anyukád lakásába.

2017. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon megertelek. Nekem alkoholbeteg es sulyos mentalis problemas volt anyukam, latszott is rajta, na azt ne is emlitsuk milyen kornyezetben elt. En sem mertem bemutatni a jovendobelimnek se, nemhogy meg a szuleinek.

Ugy tunik a te anyukad egy fokkal jobb ennel es talan a kapcsolatod vele is jobb mint nekem volt. Viszont a helyedben varnek a bemutatassal ameddig csak lehet. Utana pedig egy semleges helyen tennem ezt, es anyukamat erre valahogyan ravennem. Akarmennyire is szereted ot, azert nem szabad hogy rosszabb szinben tuntessen fel teged es ot is a parod szulei elott. Mert persze mondhatjuk hogy "ha szeret akkor igy is" stb, de en ezeket szolamokat olyan kliseknek erzem. Szerintem igenis arthat a kapcsolatodnak veluk, akkor is ha ok ezt nem mutatjak ki feled. Nekem ezekrol a csaladi bemutatkozasokrol - fent emlitett korulmenyekkel - sajnos nagyon rosszak voltak a tapasztalataim.

2017. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Mondd meg anyukádnak, hogy máshol csak az esküvő előtt ismerik emg egymást a szülők, és bőven van még ideje megismerni őket.
2017. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem készítsd fel a párod szüleit és döntsék el ők, mikor akarnak vele megismerkedni.


Amennyiben képesek felnőtt módjára kezelbi őt, nem lesz gond.

2017. aug. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!