Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért viselkedik így?...

Anyám miért viselkedik így? Úgy érzem rám van szállva

Figyelt kérdés
A rosszindulat csak úgy árad belőle, de szinte állandóan. Állandóan azt fújja, hogy mi lesz velem, ha ő megfog halni. Szerinte nélküle megfogok dögleni. De ha én beteg vagyok, akkor meg szid, hogy hogy merek neki panaszkodni, meg ne idegesítsem. Semmiről nem lehet vele beszélni, mert mindenre azt mondja, hogy nem érdekli. Én szoktam takarítani is, és azt mondja kosz van a házban. Állandóan magát sajnáltatja, hogy neki milyen rossz élete van mellettem, meg hogy másnak a gyereke milyen jó, ügyes. Szerinte én egy pasinak se fogok kelleni. Ha veszek magamnak ruhát, szépségápolási szert, akkor azt mondja miért, hisz úgy se néz rám senki. Meg mindig azt mondja, hogy más velem egykorúnak már bezzeg gyereke is van, nekem meg párkapcsolatom sincs. Szerinte én nem jó ruhákat veszek magamnak, nem jó minőségűek, pedig nem kínaiból vásárolok. Ha krémet kenek magamra, akkor miért, hiszen az méreg, és még jobban megfogok ráncosodni. Ha kisminkelem magam, akkor miért, hisz jobban úgy se nézek ki. Tudom, hogy nem helyes, de mivel mindennap szekál, egyszer meglöktem őt teljes erővel. Már volt olyan is hogy megjegyezte pl. miért a szépségápolásról olvasok az interneten. 25 éves vagyok, már gondolkodtam a költözésen, és el is akarok költözni, csak olyan tanácstalan vagyok az életemmel kapcsolatban. És persze egész nap az én szobámban ül, eszébe se jutna engem magamba hagyni. Csak este van nyugalmam, mert akkor megy apuval való közös szobájukba. Nem szoktam este zajongani, de mindig megjegyzi, hogy este 10-kor lefeküdhetnék.
2017. aug. 31. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
" És persze egész nap az én szobámban ül, eszébe se jutna engem magamba hagyni" És mégis mi lenne, ha Te nem ülnél egész nap a szobádban, hallgatva a lehúzó, kisebbségi érzést indukáló anyádat, hanem dolgoznál?
2017. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dolgozok, de hétvégén itthon vagyok, meg vannak szabadnapjaim is.
2017. aug. 31. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Más embert megváltoztatni nem lehet. Csak a saját viszonyulásodon tudsz változtatni, mégpedig úgy, hogy a saját lábadra állsz és elköltözöl. Más lehetőséged nincs. Ne hagyd, hogy elmenjen az élet a fejed felett, lépj!
2017. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt csak a költözés segit! Utana a helyedbe egy jo darabig nem is mennék..akkor talán jobban értékelné hogy milyen jo volt amikor volt neki segitsége..
2017. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, hogy el kellene költöznöm, de arra lennék kíváncsi miért viselkedik így velem.
2017. aug. 31. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát kérdezd meg tőle! Honnan tudjuk kérdező.

Húzz el otthonról, és nem lesznek ilyen problémáid.

2017. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, de nem adott rá választ. De nekem fáj, hogy mindig megbánt, minden egyes nap. Soha nem dicsért még meg, nem nagyon szokott hozzám kedvesen szólni. Pedig nem egy dolgot tettem meg már neki.
2017. aug. 31. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!