Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti tapasztaltatok-e elidegened...

Ti tapasztaltatok-e elidegenedést, érdektelenséget a szúkebb-tágabb családi körötökben?

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

10 éve ezt tapasztalom :)


Nem zavar már, 1000km-re élek a párommal. Vele 100%-os a kapcsolat (érzelmileg, fizikálisan, szexuálisan), és ez a lényeg.

2017. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen pont mostanában, nevelőapám és anyukám között mostanában feszült a levegő, nem egy kellemes érzés, de szerintem javul a helyzet.
2017. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huhú. Szerintem ahogy idősödünk, egyre inkább elhülyülünk és elhidegülünk egymástól. Aztán ha netán történik valami családi tragédia (haláleset), a család képes újra összeforrni.


1. Az öcsém szóba se áll velem, mert meleg vagyok. Legyen ez akkor neki probléma.

2. Anyám és az ikertestvére nemcsak testvérek voltak, hanem jó barátnők is. Még vagy 5 éve is hetente kétszer találkoztak. A nagynéném viszont rákapott a piára és azóat nem is akar találkozni senkivel. Ráadásul össze-vissza ... szexel férfiakkal. Anyám meg előhalászta az unokatestvérét, amikor annak meghalt az anyja, s ő lett a legjobb barátnője. (Ők hárman az egyező kor miatt régen nagyon sokat lógtak együtt.)

3. Ez a fránya internet csak felületes kapcsolatápolásra jó leginkább. Sokan ezen ülnek, az unokatesóim is, akikkel rengeteget játszottunk, majd buliztunk együtt, most meg rám se tojnak.

2017. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A rokoni körben nagyon is.

Egy ideig bántott a dolog, és igyekeztem helyrehozni (pl azt, amibe gyerekként csöppentem bele), de azóta rájöttem, hogy egyedül nem érdemes erőlködni, se rátukmálni magam másokra. Aki kíváncsi rám (és a családomra), az megtalál, elér, de aki nem, azt nem terhelem a jelenlétemmel.

2017. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Röcsögei Péter ***** válasza:
Igen! Lehetett volna másképp is, mert az enyémek minta szülők voltak. Iskolás koromban irigykedtek a többiek, mert engem szerettek otthon, a többieket meg le se tojták, és mindenkinél váltak, vagy már újra házasodtak, mire 10 évesek lettek. Nekem a szülőkkel és a rokonsággal egy barátnő miatt romlott meg a kapcsolatom. Igen, még csak meleg vagy biszex sem vagyok, amit lenne okuk szégyellni. Egy lány miatt!!!! Nos, kevés az iskolája, és szégyent hoz a családnévre. Még a hóna alá vesz valamit, és lelép, meglátod fiam! Csak önmaga fontos neki, te nem számítasz neki. Ez ilyen fajta. Dolgozni nem akar, tanulni nem tud, főnyeremény vagy neki fiam, mert te naiv vagy, nincsen ítélőképességed és hagyod magad kihasználni. Tönkre fog tenni. Mikor hagyod már ott? Ez a szöveg ment, akár hányszor beszéltem a szüleimmel. Amikor kitettem a lányt, pezsgőt bontottak. Talán hiba volt kitenni, de már kezdett az idegeimre menni egy év után, hogy támadnak a rokonok. A messze költözés lett volna a megoldás. Évek óta nem beszélek velük, mit nyertek vele? nevet változtatok, ha megint lesz egy komoly párom. Nehogy már szégyent hozzak a családnévre!
2017. szept. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!