Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért én vagyok ilyenkor a rossz?

Miért én vagyok ilyenkor a rossz?

Figyelt kérdés

Bármit bárnikor mesélek pl anyának akkor apa beleszól és elkezd engem lecseszni...

Sokáig inkább vissza sem szóltam csak hallgattam de már nagyon elegem van belőle... Én beszélek és csak anyának és vagy a bátyám vagy apa szól bele és cseszeget engem... Utána ha visszaszólok hogy én anyával beszélgetek akkor meg én vagyok a szemtelen... Egyszerűen soha nem tudom elkerülni hogy ne avatkozzon bele más a mondandómba, mert konkrétan mesélek valamit hogy mi történt a suliba és én mit csináltam erre apa meg belémköt, utána már kedvem sincs beszélgetni.Ha egyik fülemen bemegy a másik fülemen meg ki az sem használ, pedig eddig próbáltam nyugodt lenni.

Egyáltalán miért kell ezt csinálni? Mit lehet ilyenkor csinálni hogy megoldódjon ez a probléma?



2017. szept. 6. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Semmit, apád bunkó és ennyi.
2017. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Megvárod amíg idősebb leszel és erősebb, és beversz apádnak egy jó nagyot. Az ilyen gyökerek csak abból értenek.
2017. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Apádnak az egész élet fáj, ezért tölti ki rajtad, a védekezni képtelen gyerekén a nyomorát.

Gondolom volt pár lelki traumája gyerekkorában és ezt szépen tovább akarja neked is adni.

Ordítsad le a fejét...

2017. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az kifelejtettem hogy 16/L.
2017. szept. 6. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert lány vagy azért csinálja ezt veled apád... Anyud nem tudja helyrerakni? Vagy vele is igy beszél apud?
2017. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Anya semmit sem szól, csak azt mondja nekem hogy ne legyek szemtelen apával.

Sulival kapcsolatban meséltem éppen az egyik új órával kapcsolatban és mondtam hogy majd emiatt szeretnék ofővel besz3lni mire apa lecseszett meg mondta a magáét.Én meg mondtam hogy anyával beszélgetek.Ő meg mondta hogy mindjárt megmondom én hogy kivel beszélsz te. Meg mondta hogy ne emeljem fel a hangom, én meg mondtam hogy eddig hallgattam és nem beszéltem vissza mostmár elegem van mire apa megfogta a kezem én meg leszedtem a kezét a kezemről majd megakart ütni de csak megijesztett vele.De nem is értem hogy miért csinál konfliktust... Ha meg anyával négyszemközt szeretnék beszélni akkor meg azért vagyok lecseszve.Pedig amúgy most semmi oka hogy konfliktust generáljon hiszen mostanában megváltoztam jó irányba és régen mindenért veszekedni kellett velem mostmeg leülök magamtól és minden nap házit írok, meg rendbe tartom a szobám,stb...

2017. szept. 6. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet apádnak az esik szarul hogy nem vele beszélsz. Talán próbálj meg vele is megosztani az élményeidet. Csak ősember az a fajta aki ilyenkor bekapcsolódik a beszélgetésbe,hanem inkább szét robbantak azt.elég cinikus,de ez van.
2017. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apád biztos egy nagybetűs lúzer, aki a családján tölti ki a benne felgyülemlett feszültséget. Érdekes módon az ilyenek az utcán nem mernek emberkedni....
2017. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!