Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám azt mondta nem vagyok...

Apám azt mondta nem vagyok normális 22 évesen, mert nem járók sehova, nem csajozok, nem bulizok. Igaza van?

Figyelt kérdés

2017. szept. 10. 09:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Az ember remekül tud erényt kovácsolni a tehetetlenségéből. Még önmagával is lehiteti, hogy ő nem is akarja, amit nem tudott elérni.

De, oks, ne vágyjon párkapcsolatra. De dolgozni, barátkozni, emberek közé menni akkor is kell. És a kommunikációra ott is szükség van.

2017. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Vannak olyan munkakörök is,ahol nem kell sokat társalogni emberekkel,ha nem szereti az embereket.


Iskolába pedig járt szóval minimális szociális készségei biztosan vannak,Tudja hogyan kell az emberekkel kommunikálni,csak nem szeret emberek között lenni.


Nem azt mondom,hogy élje le az életét a 4 fal között,de vannak akiknek nem hiányzik a túlzott szociális élet.

Sokan ezt nem tudják elfogadni,mert a legtöbb ember extrovertált.

2017. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
48%

Ím az ékes példa, hogy hol tart ma a kommunikáció. Egyszavas, ideböfögött véleménynyilvánításra képes mindössze. Arra már nem veszi a fáradságot, hogy érveket sorakoztasson fel alátámasztandó a mondanivalóját.


Az üzenet küldője: Anonymuspolip

Az üzenet címzettje: Miquel

Az elküldés időpontja: ma 15:48

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Apám azt mondta nem vagyok normális 22 évesen, mert nem járók sehova, nem csajozok, nem bulizok. Igaza van?

"Igaza van apádnak, még ha ezt fiatalon nehéz is belátni. A kamasz- és fiatalkor arra való, hogy feszegessük a határainkat. Hogy megtanuljuk, testi.."

Az üzenet szövege: Hülyeség

2017. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
F/62 Két 30 feletti fiúval. Igen, apádnak igaza van. Anyád mit mond? :)
2017. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 T.G válasza:
Én évente 1 szer elmegyek bulizni de azon gondolkodom holnap minek áljak neki és a végén már 2 óra mulva otthon vagyok.Falunn nincs olyan hogy nincs munka mert mindíg van. 2014 óta dolgozok 13 éves koromban kezdtem el megtanulni főzni tehát eltudom látni magam. A munkatársaimmal és az isemrősökkel szokta dumálni de csak helló hogy vagy? Ilyesmi a munkatársakkal meg csak munkárol dumálok. Aki nem jár bulizni vagy nem él társasági életet az nem jelenti azt hogy nem dolgozik és nem tudja elátni magát
2017. okt. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
49%
Van egy ismerősöm aki 39éves és még szűz, sőt soha életében nem is csókolózott. Ebbe a hibába azért ne ess.
2018. jan. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!