Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyukátok ilyen dolgot...

Ha anyukátok ilyen dolgot csinálna, nektek hogyan esne?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt költöztem el. Már akkor anyagi gondjai voltak anyukámnak. Sőt egész életében mert sose akart elmenni dolgozni. Az első az volt, hogy pár dolgomat, néhány ruhámat eladta. Úgy hogy meg se kérdezte. Utána a futópadomat, a lépegetőmet, a kézi súlyzómat, pár cipőmet is, meg még ki tudja mit, amit nem vettem észre. A pénzt megtartotta, mondjuk sose kértem el. Kérte menjek haza, válogassuk ki a ruháimat, ami nem kell, azt eladja, jó ezt is megtettem, de piszok rosszul esett. A házból több dolgot is elkezdett árulni, bútorokat is. Legutóbb az íróasztalomat, a kutyaólt is! Sose gondoltam volna ezt róla. Sajnos a legtöbb cuccomat el se tudtam hozni költözéskor, mert itt ahol élek nincsen több hely.
2017. szept. 12. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Pipa lennék rá, de nem tudsz mit csinálni. Mivel derogál neki dolgozni, így ala, hogy onnan szerez pénzt, ahonnan tud :(
2017. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Tökéletesen igaza van, ha három évig csak kerülgetheti a cuccaidat, amikor nem használsz, és te se nem viszed el, se nem adod el, akkor jogos, hogy eltünteti onnan. És akkor neked teljesen mindegy, hogy kidobja vagy valamennyi pénzt is is kap érte.


HA tényleg kellett volna neked ezek közül valami, akkor ennyi idö alatt már meg tudtad volna oldani a tárolását, több éve nem hordott ruhákra meg garantáltan nincs szükséged.

2017. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Meg se kérdezte az elején hogy eladhatja! Ennyi ruhát nem tudtam ide hozni. Érdekes, egyik ismerősömnél se adogatták el az otthagyott cuccokat. És igen, rosszul esik hogy ennyit se számítok és mindent eladogat a lakásból. Közben meg mindenféle hülye dolgot vesz otthonra amiknek hasznát se lehet venni.

Már akkor elkezdte eladni a ruháimnak egy részét mikor 3 évvel ezelőtt elköltöztem, rá egy hétre! Azóta csinálja ezt szépen folyamatosan.

2017. szept. 12. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!