Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Huszonéves nők, titeket nem...

Huszonéves nők, titeket nem bosszant néha az anyukátok? Mivel bosszant fel?

Figyelt kérdés
Engem azzal hogy megmondja hogy mit csináljak, meg hogy tukmálja rám a kaját.
2017. aug. 24. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ne engedd be az otthonodba és probléma megoldva. Ha meg otthon élsz akkor tudod, megszoksz vagy megszöksz, valamit valamiért.
2017. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem szerencsére nem nagyon szokott felbosszantani. Ha mégis, akkor olyan dolgokkal, amikről tudom én is, hogy hogy kéne meg hogy igaza van, de felidegesít, hogy minek kell ezt szóvá tenni... De tényleg ritka az ilyen, jól megvagyunk hálistennek. Főleg az utóbbi 8 évben, mióta elköltöztem 😁😀
2017. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
örülj hogy kapsz kaját és nem kell arra pluszba költened. Egyetemre járok és albérletbe lakok, én örülni szoktam ha kapok kaját, mert legalább pár napig arra nem kell költeni.
2017. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor ad tanácsot, amikor senki nem kérte ki, nyaraláson is pöröl minden faxságon és persze a családtagjait fikázza.
2017. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Megtetszik egy 2 ezer ft-os dolog, megvenném és rámondja hogy de hát az olyan drága.

Én meg döbbenten nézek.

2017. aug. 25. 05:53
 6/12 A kérdező kommentje:

20:47

Alig járok haza.

Rámir facebookon, nem írok vissza,erre felhív.

2017. aug. 25. 05:55
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

😂 ő adja a pènzt??? Mert akkot elhiszem, hogy drága neki a huszonèves lányàt pènzelni.

Nem csak cèlozgat, hogy keresd meg a rávalót??

2017. aug. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Dehogyis
2017. aug. 25. 08:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Külön élünk, házas vagyok- tehát anyagilag is külön család vagyunk a férjemmel.


Néha idegesít igen :D amikor túltolja a higiéniát vagy "olvas" valamit valahol és onnantól az szentírás (pl. Nők Lapjában- különböző eü.-i dolgok).


Vagy amikor tyúkanyóskodik az egész család felett értsd. tágabb család.

Néha túlzóan megpróbál beférkőzni az intim zónámba (lelkileg).


De ettől még imádom az anyukám. Csak nagyon igazgatóasszony-típus.

2017. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem beszélünk.
2017. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!