Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem / tanítsam meg...

Hogy vegyem / tanítsam meg apámat hogy mossa meg amit eszik?

Figyelt kérdés

A helyzet az ,hogy apum semmilyen ételt pl. Gyümölcs, zöldség, hús stb. Mos meg vagy süt meg normálisan. Azonkívül a körmét is rágja.

Tudom ezek csak nyavajgásnak tűnnek de higgyétek el nem az. Az apám kezdettől ezt csinálja. Már sokan mondták hogyha nem mossuk meg a dolgokat akkor bélférgeket kapunk. Ez sajnos egypár éve be is következett. Tudom iskolából ugyanúgy el lehet kapni ,de én mindig mosok kezet és nagy valószínűséggel apám miatt kaptuk el ugyanis ő szó szerint mindent megesz mosatlanul, földről( gondolok itt arra a földre ahová állatok pisilnek/ végzik a dolgukat stb.)

Szerencsére sikerült kiirtani a családból de elég hosszú szenvedés volt. Ja és állatokkal is dolgozik ,nem sűrűn mos kezet+ rágja a körmét.

Egy biológus ismerős szépen elmagyarázta hogy akár az üzleti árun is lehetnek peték, de mintha a falnak beszélnénk ugyanúgy megeszi a mosatlan 100 ember által összefogdosott vagy éppen a piszkos földről felszedett ételt. Segítsetek kérlek. Nem akarok újra férges lenni. Nem egy kellemes dolog. 15/L



2017. szept. 12. 15:29
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
47%
Amíg nem ő készíti a ti kajátokat, addig nem fogjátok miatta elkapni. Nem a levegőben terjed, ahogy előttem is írták. Csak az ő egészsége forog kockán, ezért az ő döntése a dolog.
2017. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 BalladaiHomály válasza:
95%

Eszik az öreged fokhagymát? Sose lesz gilisztás!

Nektek meg büdös? Itt az eredmény! :D

2017. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
36%

Komolyan csodálkozom mennyi igénytelen ember van itt. Kapjatok el ilyen-olyan fertőzést. Nagyon primitív a hozzáállásotok.

Igen, meg kellene mosni ezeket a dolgokat. Főleg a húst!

Éttermekben is megszokták.

2017. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
34%
Ja, amúgy anyukám is ilyen, mikor ide jön hozzánk a kórházból, rá kell szólnom mosson kezet. Nem érti miért. Képes úgy megfogni a kaját és megenni. Undorító
2017. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon a wc után se nagyon köszönöm kezet és a kilincsektől kezdve mindent úgy fogdoz össze vissza én pedig nem fogok minden egyes hozzáért dolog után kezetmosni. Már így is elég gyakran mosok ebből kifolyólag
2017. szept. 12. 16:33
 16/51 anonim ***** válasza:
80%
De másnak fertőzést kívánni nem primitív.
2017. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
23%
Na ezért is kell külön élni .Kitartás , hiába magyarázol neki amúgy (legalábbis az én faterom nem értette ).
2017. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Sajnálom de a normális válaszadókat valamelyik hülye lepontozta. Amúgy köszi annak aki hasznos válasszal szolgált.
2017. szept. 12. 16:49
 19/51 anonim ***** válasza:
37%
Egyszer ettem mosatlan gyümölcsöt, egy hétig olyan gyomorfájásom volt és úgy hánytam, hogy azt hittem meghalok, de persze, nem kell megmosni őket...
2017. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 Andizsuzsi ***** válasza:
20%

Csak szólok.


[link]

2017. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!