Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem / tanítsam meg...

Hogy vegyem / tanítsam meg apámat hogy mossa meg amit eszik?

Figyelt kérdés

A helyzet az ,hogy apum semmilyen ételt pl. Gyümölcs, zöldség, hús stb. Mos meg vagy süt meg normálisan. Azonkívül a körmét is rágja.

Tudom ezek csak nyavajgásnak tűnnek de higgyétek el nem az. Az apám kezdettől ezt csinálja. Már sokan mondták hogyha nem mossuk meg a dolgokat akkor bélférgeket kapunk. Ez sajnos egypár éve be is következett. Tudom iskolából ugyanúgy el lehet kapni ,de én mindig mosok kezet és nagy valószínűséggel apám miatt kaptuk el ugyanis ő szó szerint mindent megesz mosatlanul, földről( gondolok itt arra a földre ahová állatok pisilnek/ végzik a dolgukat stb.)

Szerencsére sikerült kiirtani a családból de elég hosszú szenvedés volt. Ja és állatokkal is dolgozik ,nem sűrűn mos kezet+ rágja a körmét.

Egy biológus ismerős szépen elmagyarázta hogy akár az üzleti árun is lehetnek peték, de mintha a falnak beszélnénk ugyanúgy megeszi a mosatlan 100 ember által összefogdosott vagy éppen a piszkos földről felszedett ételt. Segítsetek kérlek. Nem akarok újra férges lenni. Nem egy kellemes dolog. 15/L



2017. szept. 12. 15:29
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell megtanítanod semmire apádat. Felnőtt ember, ő dolga, hogyan eszi a húst vagy a gyümölcsöt. És ezt úgy mondom, hogy én megmosom a kezem wc használat után és az ételt is megmosom, de ez én vagyok és nem vagyok biztos benne, hogy én csinálom jól. Tudod, a szüleim nem mosnak meg soha semmit, állatok közt nőttek fel, bélférgesek is voltak gyerekként, aztán olyan immunrendszerük lett, hogy azt mindenki megirigyelné.


Te mosd meg a saját kajádat, meg a saját kezedet, tartsd tisztán a lakást és ennyi, nem kell félned semmitől, túlparázod.

2017. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!