Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem / tanítsam meg...

Hogy vegyem / tanítsam meg apámat hogy mossa meg amit eszik?

Figyelt kérdés

A helyzet az ,hogy apum semmilyen ételt pl. Gyümölcs, zöldség, hús stb. Mos meg vagy süt meg normálisan. Azonkívül a körmét is rágja.

Tudom ezek csak nyavajgásnak tűnnek de higgyétek el nem az. Az apám kezdettől ezt csinálja. Már sokan mondták hogyha nem mossuk meg a dolgokat akkor bélférgeket kapunk. Ez sajnos egypár éve be is következett. Tudom iskolából ugyanúgy el lehet kapni ,de én mindig mosok kezet és nagy valószínűséggel apám miatt kaptuk el ugyanis ő szó szerint mindent megesz mosatlanul, földről( gondolok itt arra a földre ahová állatok pisilnek/ végzik a dolgukat stb.)

Szerencsére sikerült kiirtani a családból de elég hosszú szenvedés volt. Ja és állatokkal is dolgozik ,nem sűrűn mos kezet+ rágja a körmét.

Egy biológus ismerős szépen elmagyarázta hogy akár az üzleti árun is lehetnek peték, de mintha a falnak beszélnénk ugyanúgy megeszi a mosatlan 100 ember által összefogdosott vagy éppen a piszkos földről felszedett ételt. Segítsetek kérlek. Nem akarok újra férges lenni. Nem egy kellemes dolog. 15/L



2017. szept. 12. 15:29
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
28%

37

Te se érted még mindig


Ez alapvető higiénia, nem kényszerbetegség, te az utóbbiról írsz

2017. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
72%

'ha valakit lepontoznak akkor miért kap vöröshisztit és kezd el újabb és újabb hszeket gyártani ahelyett,hogy felfogná hogy ezek szerint nem mindenki osztja a véleményét?'

pontosabb nem is lehetett volna, tényleg nem tud leállniXD

holnap visszanézek a 65 még akkor is nyomatja majdXD

2017. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
21%
42-es! Van több 65 százalékos. Erre nem gondolsz okoska. Amit most belinkeltél marhára nem én írtam ki!
2017. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
65%
Igen, azt pont nem te írtad ki, ellenben pont rólad szól :DD
2017. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
47%

ez az égetés nekem fájt,mindent láttam ma!

köszönömXD

2017. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
82%
Kb 2-szer írtam ide, de amiket leírtatok egyiket se én 😂😂😂😂
2017. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
74%
Apukád addig szórakozik a mosatlan dolgokkal, ameddig úgy nem jár mint a párom. Pedig ebben az esetben még meg is mostam az epret, amit zöldségestől vettem, elég földes is volt. Erôs fejfájással kezdôdött, amit semmi sem tudott csillapítani, aztán hidegrázás, láz, falfehér volt vérben úszó szemekkel, alatta fekete karikákkal, 3 hétig vizes hasmenés, azt hittem nem éli túl. Ezt tudja okozni egy kis E. coli.
2017. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
33%

Azok figyelmébe akik szerint menô retkes, szaros-hugyos dolgokat enni. Tudjátok egyszer esik ami esik, elég egyszer benyalnotok egy ilyet aztán utána még domestost is használtok:

[link]

2017. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
89%

Aláírom, hogy mossuk meg a dolgokat, de a permet, ilyen-olyan más ember fogdosásától a gyümölcsön levő baci hogyan távozik a sima vízzel? Mert ugye azzal mossuk meg a gyümiket, zöldséget. A sár, külső piszok lejön, de a többi?

Már feltettem itt ezt a kérdést, de felelet nemigen jött. Nem kötözködés, tényleg érdekel, ha már.

2017. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
82%
49! Nem vagyok benne biztos, de ezek a bacik nem szívódnak fel, kivéve a permetet. Ezért elég megmosni és megtörölni.
2017. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!