Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem / tanítsam meg...

Hogy vegyem / tanítsam meg apámat hogy mossa meg amit eszik?

Figyelt kérdés

A helyzet az ,hogy apum semmilyen ételt pl. Gyümölcs, zöldség, hús stb. Mos meg vagy süt meg normálisan. Azonkívül a körmét is rágja.

Tudom ezek csak nyavajgásnak tűnnek de higgyétek el nem az. Az apám kezdettől ezt csinálja. Már sokan mondták hogyha nem mossuk meg a dolgokat akkor bélférgeket kapunk. Ez sajnos egypár éve be is következett. Tudom iskolából ugyanúgy el lehet kapni ,de én mindig mosok kezet és nagy valószínűséggel apám miatt kaptuk el ugyanis ő szó szerint mindent megesz mosatlanul, földről( gondolok itt arra a földre ahová állatok pisilnek/ végzik a dolgukat stb.)

Szerencsére sikerült kiirtani a családból de elég hosszú szenvedés volt. Ja és állatokkal is dolgozik ,nem sűrűn mos kezet+ rágja a körmét.

Egy biológus ismerős szépen elmagyarázta hogy akár az üzleti árun is lehetnek peték, de mintha a falnak beszélnénk ugyanúgy megeszi a mosatlan 100 ember által összefogdosott vagy éppen a piszkos földről felszedett ételt. Segítsetek kérlek. Nem akarok újra férges lenni. Nem egy kellemes dolog. 15/L



2017. szept. 12. 15:29
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
73%
Ha az egyszeri mosatlan gyümölcstől egy hétig fájt a hasad, akkor valószínűleg 0 immunrendszered van.
2017. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
18%
Ma vettem pár db almát,de túl tisztának találtam ezért hazafelé párszor végig gurítottam a földön, füves részen és az aszfalton is. Így az igazi! Mosni? Ugyan már! :) Na csak vicceltem, nem árt egyáltalán ha megmossuk a gyümölcsöt stb-t.
2017. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
73%

A sima víz hogy viszi le a bacikat?

A sarat, meg az egyéb szennyeződéseket persze.

2017. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy amikor megmosom a gyümölcsöt nem a madászartól tartok, hanem a permettől szóval én is megmosom .
2017. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
27%

Vettèl almát es nem volt koszos???

Honnan tudod hogy aki kipakolta mosott-e kezet a budin szaras után. Az árufeltöltők össze vissza fogdosnak mindent. Sőt a vevők is sokszor hozzá érnek. Majd vissza teszik.

2017. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
70%
Nem kevés OCD van errefelé. :D
2017. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
35%
Komolyan azok vannak lepontozva akik megmossák? A pofám leszakad. Honnan tudok ki fogdosta azelőtt, milyen bogár szarta össze meg mivel fújkodták le?
2017. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
58%

off

Én azt nem értem ha valakit lepontoznak akkor miért kap vöröshisztit és kezd el újabb és újabb hszeket gyártani ahelyett,hogy felfogná hogy ezek szerint nem mindenki osztja a véleményét?Fáj ugye?Nem értenek egyet és ez bosszant mi?Okosat írtál be és nem kaptad meg az elismerést ugye?Nem erre a válaszra számítottál és most viszket és vissza akarsz vágni?

Vagy másnak más a véleménye,kifejezte a ponttal és pusztán ez az ellentmondás(neked?!kik ezek hozzád képest?!)a végletekig felbosszant.Le kéne nyugodni talán és a kis arcotokon kívül is látni.

2017. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó. Igazad van. Nem értem hogy lehet ennyi ember akik nem mossák meg.

Amúgy. Kb egy évvel ezelőtt volt itt egy kérdés. Egy lányt azzal vádolta meg a pasija hogy nem mosta meg a paprikát. Erre 10ből 9 ember azt válaszolta hogy igen meg kell mosni. Nem tudom mi történt hogy most az ellenkezőjét hangoztatját. Csökken a színvonal?

Pontozzatok le

2017. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
22%
28esnek üzentem.
2017. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!