Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el apameknak,...

Hogy mondjam el apameknak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Apam melyen eliteli a melegseg minden formajat szerinte "el kellene gazositani a byzikat". Nem tudok igy elni, de felek hogy mi lesz...
2017. szept. 14. 18:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%
Amíg otthon laksz, sehogy, hacsak nincs helyed ahova még aznap tudsz menni.
2017. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
84%

Szia, nekünk is kb. ennyi idős volt a fiúnk, amikor elmondta. Eltelt pár év, és ma már teljesen természetesnek vesszük, szeretjük, elfogadjuk a párját is. (Család szomszédok is)

Neki sem volt könnyű, de akkor jöttünk rá, mennyire szeretjük, és csak az a fontos, hogy boldognak láthassuk.

Jó ötlet, hogy anyukáddal kezd.

A lényeg, hogy valóban reagálhatnak rosszul, de te túl leszel rajta és ez mindenképpen megkönnyebbülés lesz.

Remélem, jelentkeznek még, akik tudnak hasznos tanácsot adni, és engedd el a primitív hozzászólásokat, az őróluk szól, nem rólad.

2017. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
"Fater, meleg vagyok!"
2017. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%
magánügy
2017. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
42%
Apa, emlékszel, mikor azon töprengtetek, hogy milyen jó lesz az unokátokkal játszani, sétálni, és szórakozni? Na, ilyenen már nem kell gondolkodnotok többet, mert áj em géj geráppááá
2017. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha félsz kerek-perec elmondani, akkor csak "csepegtesd az információkat", amíg végül ők maguk rá nem jönnek. Amúgy simán lehet, hogy apukád már tudja, és azért beszél ilyen csúnyán, hogy kiprovokálja belőled a vallomást. De ha mégegyszer ilyet mondana, említsd meg neki, hogy "akkor a fiadat is képes lennél elgázosítani?".
2017. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%

Ez nagyon nehéz kérdés, elsülhet jól is, rosszul is. Ha jól sül el, apád a kezdeti sokk után rájön, hogy tulajdonképpen mennyire rosszul is gondolkozott, és elfogadóbb lesz, de a rosszabbik verzió is bejöhet, hogy nem, és netán ki is hajít otthonról, mondván, nagykorú vagy, megteheti. Lehet, hogy érdemesebb lenne megvárnod, míg el tudsz költözni tőlük.

Nekem két jó barátom meleg, mindkettejüknek nehéz volt a coming out. Egyiküknek vallásos szülei vannak, de elfogadták a dolgot (viszont érzi, hogy az már nem menne, hogy ténylegesen bemutasson nekik valakit) a másikkal viszont az apja közölte, hogy nem tűri ezt el, és noha az egyetemi tanulmányaiban támogatta továbbra is (másik városban jár, így nem élnek együtt) a kapcsolatot megszakította vele egy időre. Ezen az változtatott, hogy volt a srácnak egy balesete, amibe bele is halhatott volna, és az apja rájött, hogy elveszíthette volna a gyerekét úgy, hogy haragban voltak. Azóta újra beszélnek, de még mindig mondogatja az apa, hogy milyen kár, hogy meleg, és hogy nem szeretné női ruhákban látni vagy ilyesmi (annak sem néz utána, mi a különbség a homoszexualitás, transzneműség, transzvesztitizmus közt) És ő amúgy diplomás ember...

2017. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon ajánlanék egy videót, két meleg srác meséli el benne, hogyan mondták el otthon, hogy melegek. Heteróként is szimpatikusak voltak a fiúk, szerencsére a szülők is intelligensen, megertően fogadták őket. Remélem segíteni fog neked is. Egyébként, ha lenne párod együtt könnyebb lenne bevallani,nem is kéne nagyon magyarázkodni, hiszen egyértelmű lenne a helyzet. Itt a videó, amit mondtam : [link]
2017. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
Mond azt, hogy "apa, beszállok az itthoni fűtés rezsijének a csökkentésbe".
2017. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

15-os nagyon gerinctelen vagy. Attol hogy meleg, miert ne lehetne gyereke? Orokbefogadasrol hallottal?😀

Szerintem inkabb sehogy se mondd el, ha nincs hely ahol lehetsz utana kis ideig. Ha apud ilyen velemennyel van a melegekrol szerintem ne szamits jo reakciora

2017. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!