Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi okból kímélheti a vejünk...

Mi okból kímélheti a vejünk ennyire a lányunkat?

Figyelt kérdés

1 éve házasok, kinn élnek Németországban. Most hazajöttek egy hétre, de szinte semmit nem engedett neki.

Anyósom megkérte a lányomat, hogy vigye be a piacra, mert kellene neki 10kg padlizsán. A vejünk ahogy ezt meghallotta, ő is megy, nemhogy a lányunk cipelgetne.

Szóba került a szőlő szüretelés, mondja a férjem nekik, hogy meg vannak hívva, ha akarna jönni, a vejünk szintén, ő jön, de a lányunk maradjon.

Illetve régebben mindig a lány festett itthon, csinált a férjem valami ajtót ki a műhelyénél, amit le akar majd festeni, de mondta a lánynak,hogyha szeretné lefestheti ő, mire a vejünk, nem hiszi, hogy jò ötlet,mert nagyon erős a festék szaga.

A tavasszal mikor itthon voltak igazán jött a lány a kertre is, el is segített ezt-azt ültetni.

Plusz ha a lánynak Kebab kell, a vejünk már indul is a városba, hogy vegyen neki.

Nektek mi jutna eszetekbe ezután a viselkedés után?


2017. szept. 22. 08:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Na vajon mi???? Nyilván terhes. Te meg ne üsd bele az orrod, majd elmondják, ha úgy érzik. Van aki csak 12 hét után mondja el, van aki csak ha megmozdult már. Van aki azt várja, mikor veszi észre a rokonság. Vagy alkalomra várnak. Legkésőbb a szülésnél úgyis megtudod.
2017. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%

Engem is így véd a férjem, de sajnos én nem terhes, hanem rákos vagyok. :/


Szüleim tudják, az ő szülei nem. :/ Így ha észrevennék az ilyen viselkedést lehet, hogy ők is a terhességre gondolnának, de sajnos nem az áll a háttérben.

2017. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
98%
Terhes :)
2017. szept. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
Valoszinuleg terhes, de a 12. Het elott a terhessegek 3/4-e vetelessel vegzodik, ezert nem szokas senkinek az orrara kotni. Ez csak kettojukre tartozik.
2017. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%

Elég fura lányod van.

Vagy terhes vagy komoly betegsége van.

Kérdés miért nem bízik meg benned annyira, hogy ezt elmondja a saját anyjának akit elég ritkán lát.

Ha meg nem akarja elmondani, akkor minek utaznak oda hozzátok és csinálják ezt a fesztivált.


Másik lehetöség, hogy a lányod hisztizett az urának egy sort, hogy ö semmit nem csinál, és szegény nönek kell mindent... Majd a férje gondolta megmutatja, hogy ö mindent meg tud csinálni.


Mi habár nyiltak vagyunk a családban egymással, de simán rákérdeznék, hogy mi is van most lányom? Beteg vagy terhes vagy, vagy csak kényeskedsz... Csak te vagy az anyja, ilyen kérdést egy normál kapcsolatban felleht tenni.

2017. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
98%
Én is arra tudok gondolni, hogy terhes. Amiért nem mondják el, azt már leírták, nem akarják korán. Én egyszer korán elmondtam, aztán mégsem lett baba. Megfogadtam, csak akkor fogom elmesélni, ha már szinte biztos, hogy minden rendben lesz. Ne erőltesd, hogy elmondják. Elfogják, ha ez így van és itt az ideje.
2017. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
Mondd már te tényleg nő létedre nem tudod, mitől bánhat így vele????? Mindenkinek rögtön első gondolata az volt, hogy kismama a lányod, és a vejed teljesen érthető okokból félti. Te meg közvélemény kutatást indítasz itt, hogy vajon mi lehet az oka. No comment!
2017. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
97%
Vagy lehet, hogy csak szimplán normális a férje, és nem hagyja, hogy 10kg padlizsánt cipeljen a lányod.
2017. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyom jó a kapcsolatom az anyukámmal, mégsem hiszem, hogy elmondanám az anyukámnak a 12 hét előtt. És nem azért mert nem bízom benne. Egyszerűen csak nem akarnám, hogy túlzottan beleélje magát. És azt sem h a nagy boldogság közepette kikotyogja.
2017. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

Lehet, hogy terhes, lehet, hogy nem. Viszont mindenképpen messze van attól, hogy "szegényke semmit se csinálhasson".

De a férje egy rohadt nagy papucs, az biztos!

2017. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!