Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 24 éves...

Mit szólnátok, ha a 24 éves gyereketek 18.300. 000 forint diákhitel 2-t akarna felvenni?

Figyelt kérdés

Ha van egy fősulis diplomája (műszaki menedzser szak, vállalati logisztika szakirány, a munkája is logisztikával kapcsolatos), 1-2 éve dolgozna egy átlagos, kb. 220 ezres fizetéssel, és a fejébe venné, hogy pilóta lesz, ráadásul külföldön. Teljesen eltökélten bejelentené, hogy jelentkezik a BME 2 éves posztgraduális pilótaképzésére. Próbálnátok lebeszélni, vagy támogatnátok?


[link]

[link]



2017. szept. 22. 23:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%
Hűtőszekrény áránál nagyobb hitelt a gazdagok vegyenek fel, akik szükség esetén vissza tudnak lépni a kezdő kockára anélkül, hogy az életük tönkre vágódna. Most volt pár napja a tévében az az ostoba házaspár, akiket kiraktak 3 gyerekkel, 10 éve 20 milliót vettek fel devizás alapon. El lehet szörnyedni ekkora felelőtlenségen. Ha a válság előtt fél évvel valaki azt mondta volna bárkinek, hogy ez lesz, kiröhögték volna, pedig bármikor jöhet bármi. Nem károgunk ugye, de hány fiatalról derül ki egészségi probléma? Ésígytovább.
2017. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7%
De ha teljesen vagyontalan, nem kell kezes, és olyan hülyék, hogy adnak neki, akkor persze vegye fel! Ha a sín nem törik el, oké, ha meg valami közbejön, az aluljárókba hiába jár a bank a fizetendő csekkeket mutogatni.
2017. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

# 11


Nem vagy képben, diákhitel 2-t mindenkinek adnak, mérlegelés nélkül, CSAK TANDÍJRA, és bármekkorára összeget, akár 30 milliót is. Most csökkentették le a kamatát 0%-ra.

Ez egy befektetés, élete végéig olyan szakmája lesz, amivel milliókat keres. Nem tudom hogy lehet ezt egy panellakásra felvett devizahitelhez hasonlítani.

2017. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11%
Az ő élete, de azt elmondanám, hogy gondolja át, mert az életben nem fizeti ki, lehet és a párkapcsolatra sincs sok esélye, értelmes nő/férfi nem kezd olyannal, akinek majd' 20 millás hitele van.
2017. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

Mennyi hülye van itt...

Normális nő nem hitelek alapján dönti el, hogy kivel jön össze, maximum valamilyen anyagias ribi, az is a butább fajtából.

Mert az okosabb fajta pont hogy rácuppanna egyből egy pilótára, a fizetése miatt.

Mindenki a saját fizetéséhez mérten lövi be a hiteleit, még a milliárdosoknak is van.

Egyébként kimegy egy Ázsiai vagy Közel-Keleti légitársasághoz 1-2 évre és simán visszafizeti, 4x-5x ennyit keresnek éves szinten ott, mint ez a hitel.

2017. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14 te hülye vagy... nem tudod, hány repülőmániás lenne hajlandó akár a híd alatt is lakni egy ellenkező nemű repülőmániással, ha talál olyat, aki még jól is néz ki :D
2017. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon határozott elképzelése van,ha erre érez késztetést, megpróbálhatná, adni lehet neki egy esélyt:) Nemtom, mennyire reálisan tudná fizetni, de ha úgy gondolja, hogy menne, és ő csakis ezt szeretné, ha adottak a lehetőségek, akkor hajrá, csinálja!:) Énszerintem. Nem akarnám őt visszafogni, meg letörni a kis szárnyait. Engem is visszafogtak , kicsúszott tökre a lábam alól a talaj, bár én sokkal egyszerűbb szakosodási irányt választottam, de végül visszataláltam ehhez, csak közben leírtam egy ívet.
2017. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha más nem, csinál három gyereket, mert akkor elengedik a diákhitelt.
2017. okt. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!