Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondjam anyukámnak, vagy...

Megmondjam anyukámnak, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

2 hét múlva leszek 18 éves. Több, mint 2,5 éve vagyok távkapcsolatban, eddig havonta, nyár óta pedig hetente-kéthetente találkozunk de csak pár órára. Idén együtt nyaraltunk, akkor aludtunk először együtt, de hiába kívántuk egymást, nem történt meg.


A szüleimmel jóban van, bár anyukám szerint túl sokat foglalkozok vele, ami érthető is, mert rajta kívül csak a család van itt nekem, de apámmal évek óta nem beszélgettem, a tesóim meg éppen kamaszodnak, úgyhogy nem lehet rájuk nézni sem. Tehát van nekem a barátom, és az anyukám, és kb ennyi. A barátom anno kihúzott a depresszióból, azóta is kapaszkodok belé amennyire csak lehet.


Úgy beszéltük, hogy ha betöltöm a 18-at, megtörténi végre, egyelőre titok, mert anyukám ellenzi, akárhányszor felhoztam, veszekedés lett belőle, mindig azt mondta túl kicsi vagyok még ehhez, ami jogos is. Na de ha 2,5 éve együtt vagyok vele, és megvárom, hogy 18 legyek, akkor is visszatartana?


Igazából már le van szervezve a dolog, mindenképp megtörténne a szülinapom után, kérdés csak az, hogy elmondjam anyukámnak, vagy nem kell róla tudnia?

Már így is nehezen enged el hozzá, mert "túl sokat találkozunk" (hetente 1x), félek, ha megtudná, nem engedne el. :(



2017. szept. 24. 00:10
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
68%

"Igazából már le van szervezve a dolog, mindenképp megtörténne a szülinapom után"

"tehát ha a kinézett napon nem történik meg, akkor majd csak jövőre valamikor"


Elképzelem a szervezést: bevásárlólistára gondosan felírva 3 féle óvszer, sikosító, törlőkendő :D. Viccen kívűl, tényleg nem szabad ennyit görcsölni, meg szervezni, mert csak elveszi az egész varázsát. Amúgy meg ha eddig csak nyaraláson aludtatok együtt, meg nem is volt semmi, akkor ezek után a "durr bele" nem hiszem hogy jó ötlet. Inkább várjatok, amíg jön magától, meg nyugisan megismeritek egymás testét, és nem fogsz rágörcsölni (mert most így tuti az lesz).


Anyudnak meg tök fölsöleges elmondanod, ha úgyis csak kiakad. Én sem mondtam el, pedig sokkal idősebb voltam, mint te :) (anyám is pont ugyanilyen...).

2017. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez nagyon szánalmas.. dátumra kiírt első szex.. ennél antiromantikusabb már nem is lehetne. Olyan, mintha csak be kéne menned a bankba papírokat intézni, kaptál időpontot, egy óra és elintézve. Nagyon ciki. Inkább senkinek ne mondd el.
2017. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
79%
Ne erőltesd a dolgot, receptre nem működik a szex. Pláne első alkalommal nem, később talán. Ha együtt alszotok, ismerjétek meg egymás estét, és ha kívánjátok egymást, megtörténhet, ha nem, nem. A férfinak is nehezebb, ha az az elvárás, hogy most aztán muszáj dugni, és a nő sem tudja magát úgy elengedni, ha muszájból csinálja, akár meg is sérülhet.
2017. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
96%

1. Az anyadnak semmi koze a maganeletedhez, foleg hogy 18 leszel. Az mondjuk latszik, hogy hiaba vagy 18, agyban korulbelul egy 12 eves kislany szintjen allsz, ne haragudj.

2. Nem kell ennyire ragorcsolni a szexre. Az is ugyanolyan dolog, mint az iras-olvasas. Bele kell jonni. Engem tuti kiboritana, ha tudnam, hogy datumhoz van kotve. Mondok valamit: nekem baromira nem ugy tortent ahogy meg talan 4 evvel ezelott is terveztem. De nem banom, hogy ugy esett. Szep emlek igy is.

3. Sajnos nekem is az jutott eszembe, hogy a baratod vajon mennyire birja ki?

2017. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rágörcsölve, de azért kellett leszervezni, hogy engem elengedjenek hozzá, és náluk se legyen otthon éppen senki rajtunk kívül.

Elhihetitek, kibírja a barátom. Leginkább ő ragaszkodik ahhoz, hogy 18 éves korom előtt ne történjen meg, nyaraláskor is csak emiatt nem történt meg, egyébként azon kívül minden volt.

2017. szept. 24. 16:53
 26/40 anonim ***** válasza:
85%

persze hogy kibírja, mert van más


gondolod hogy azok után hogy az exe átbszta, te meg szórakozol vele már 2,5 éve, nincs más?


ne viccelj már, nincs olyan hülye aki a fiatal éveit erre pazarolná, áhítozzon az elérhetetlen szűzmáriára

2017. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező, te nemcsak szűz vagy, de úgy is gondolkozol.
2017. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
80%
Vicces...most kap egy alkalmat, és már tudod, hogy a következő egy évben nincs ismétlés. Butább vagy, mint elsőre hittem.
2017. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
60%
Persze, nyilván nem fogja bejelenteni, hogy nem bírja ki... na jó :)
2017. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Biztos jobban tudjátok. A párkapcsolatomat illetően nem kértem tanácsokat, de azért köszönöm, ha észrevenném, hogy baj van, nem ír amikor csak tud, nincs oda értem, akkor majd eszembe jut, amit írtatok. :)
2017. szept. 24. 19:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!