Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megkérnétek a fiatok hogy...

Ti megkérnétek a fiatok hogy menjenek többet hozzátok?

Figyelt kérdés
7 hetes az unokám. Jó kapcsolatom van a gyerekemmel és menyemmel de még egyszer láttam az unokám. Amikor mentem nem tudtam sajnos semmi ajándékot vinni, és azóta sem sikerült vennem semmit és attól tartok azért nem jönnek hozzánk. Vissza fog utasítani ha megkérem?
2017. szept. 25. 14:24
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Negyed órára lakunk gyalog egyébként
2017. szept. 25. 14:24
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mentek ti?

Szerintem 7 hetes még pici, hogy ők menjenek. Bár most már egyre nagyobb lesz, szóval mehetnek ők is. Nem vagytok messze egymástól.

De te eddig is mehettél volna.

Nem kell ajándék mindig, amikor mentek. Nem az ajándék a lényeg a nagyiban, legalábbis nálunk.

2017. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettől ne félj! :) Biztosan csak nem akarják nyúzni a picit! Látogasd meg őket te, ha olyan közel laktok, és mód van rá!
2017. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Kérd meg nyugodtan... szerintem pusztán arról van szó, hogy:

1, más se cincálja szívesen a pár hetes gyerekét

2, ilyenkor először nekik kell összeszokniuk hármasban, ebben az új helyzetben.

2017. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg azért nem mennek mert egy 7 hetes picinek nincs szüksége arra hogy ebben a fura időben hurcolásszák, valamint valószínűleg a menyed se volt eddig a helyzet magaslatán, azért nem olyan egyszerű gyereket szülni, és összeszokni mint család. Nem hiszem hogy az lenne a bajuk hogy nem vettél ajándékot, én annak is örülnék ha felhívnál egy reggel hogy csinálsz levest meg palacsintát/fánkot és szívesen hoznál belőle. Ez ajándék is, nem is kerül sokba, és mindenki jól járna(menyednek nem kéne főznie, te meg láthatod a kicsit)
2017. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De olyan ciki hogy augusztus 17.én láttam csupán... most ha oda állítok.....
2017. szept. 25. 14:36
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Normális családokban nem elvárás, hogy ha baba születik, akkor azonnal halmozza el mindenki ajándékokkal.

Gondolom nagyon el vannak foglalva és nem akarják még máshová vinni a kicsit.

De ha jó a viszonyotok, akkor nyugodtan kérdezz rá. Szerintem jobban örülnének, ha te mennél át, csak ők se merik mondani, mert nem akarnak téged fárasztani. Ki tudja. Beszéljétek meg.

2017. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem ciki. Nem is értem, hogy bírtad ki hogy csak egyszer láttad....
2017. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne odaállíts, hanem hívd fel őket szépen telefonon, hogy szeretnéd őket meglátogatni, mikor lenne jó nekik. Megbeszélitek és mész, ennyi.
2017. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
De miért ne mehetnél? Nem kell odaállítani. Felhívod, hogy hogy vannak, minden rendben van-e, és mondod, hogy ha alkalmas neki, akkor szívesen átmennél hozzájuk megnézni a picit. Nem kell ennyire túlkomplikálni. Vagy hívd fel a fiadat, ha a menyedet nem mered.
2017. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!