Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt már hogy anyutok több...

Volt már hogy anyutok több mint egy hétig nem szólt hozzátok?

Figyelt kérdés

Nagyon össze vesztem anyával és egy hete nem beszél velem. bocsánatot kértem semmi.segitettem a kerti munkában szó nélkül, hoztam neki csokit elhajitotta. Volt már veletek hasonló? Hogy sikerült kibékülni és mennyi idő után? Annyin vesztünk össze hogy nem mondtam neki igazat,aztán kiderült.

17l



2017. jún. 24. 14:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%

Olvastam a másik kérdésedet. Sajnos nem tudok tanácsot adni, a mi családunkban mindegyikünk teljesen más természet, mi őrjöngünk 5 percig, aztán lenyugszunk. Mint egy vihar.

Lövésem nincs, mit lehet tenni a te helyzetedben, csak azér írok, mert nagyon együttérzek veled!

2017. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Tetoválást csináltattam.

Elszöktem egy koncertre, ami elmaradt. :D Karma.

A tetoválást nem, az elszökést nagyon bánom azóta is.


Hát békülés: én is segítettem mindenben kérdezés nélkül.

Kaját ne csinálj/vegyél, mert úgysem nyúl hozzá.

Idővel megenyhült.

Miben hazudtál, szabad kérdezni?

2017. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Jegyeumrol nem tudott. Amibe szerintem ő is hibás noha nem kihúzni akarom magam alóla. De mikor fog szólni hé már kra unom amúgy. Teperek oszt semmi.szrik a fejemre és szrul esik
2017. jún. 24. 15:14
 4/42 anonim ***** válasza:
76%
ilyen meg velem sose volt, erdekes egy ember lehet az anyukad nincs otletem, egy biztos jegyeket kar elsumakolni mert ugyis ki fog derulni.
2017. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
61%
Én megint csak annyik mondok, hogy kezd el ignorálni. Bocsánatot kértél 1000szer. Ennél többet nem tudsz tenni. Inkább tanulj az angolra az legalább hasznos.
2017. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
61%

volt


én se szóltam hozzá 3 hétig


végén ő könyörgött hogy béküljünk ki

2017. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
lett volna többször is,de fél napnál vagy pár óránál tovább soha nem bírta ki.....
2017. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
14%

Megérdemled, az a dolgod, hgy tanulj, te meg semmit nem csinálsz egész évben, ráadásul még hazudsz is!


Gyorsan változtass, mert az életben ezért az állásoddal is fizethetsz.

2017. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
67%

Oké, hogy szerinte nem kellett volna elhallgatnod a jegyet, de ez a reakció már túlzás. Ezt épp nem érdemled. Én a helyedben abbahagynám a bocsánatkérést, szó nélküli segítést, kedveskedést. Inkább ignorálnám, hogy ne azt érezze, hogy kétségbe vagy esve és megalázkodsz már egy hete, hanem vegye észre, hogy túlzásba viszi a reakcióját.

Jogos esetleg akkor lehet, ha már többször elhallgattál valamilyen jegyet, normálisan megbeszéltétek és ennek ellenére megint ez fordul elő.

2017. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Igazából már nem érdekel, hogy bszik rám legyen boldog akkor nélkülem,de holnap jön elvileg a barátom, mert apummal megbeszeltek segít neki fát vágni. Arra jöhet, az hogy ő is büntetve van miattam az nem számít? Persze gyere fát vágni cserébe haza mehetsz?? Nem pénzért vállalta hogy segít hanem hogy velem lehessen.
2017. jún. 24. 16:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!