Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megkérnétek a fiatok hogy...

Ti megkérnétek a fiatok hogy menjenek többet hozzátok?

Figyelt kérdés
7 hetes az unokám. Jó kapcsolatom van a gyerekemmel és menyemmel de még egyszer láttam az unokám. Amikor mentem nem tudtam sajnos semmi ajándékot vinni, és azóta sem sikerült vennem semmit és attól tartok azért nem jönnek hozzánk. Vissza fog utasítani ha megkérem?
2017. szept. 25. 14:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%

15 percent gyalog es csak egyszer latta unokad? Te benned van a hiba, vagy meg sem olyan jo a kapcsolat mint leirtad.

Nem azert, de hogy hogy ennyi ido alatt meg nem tudtal ajandekot venni, ha akasz?

2017. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, most még!! De ha vársz a sültgalambra azt fogják hinni, hogx nem is érdekel a kicsi
2017. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég szarul esett volna ha a nagymama 7 hétig 1szer néz ránk. Tök alapvetően jött hogy segítsen és unokázzon. Lehet hogy ők meg rád vannak megsértődve mert azt hiszik hogy nem érdekel a kicsi. Hívd fel őket hogy szeretnél menni ha ez nehézséget okoz akkor mégse olyan jó a kapcsolat.
2017. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem már most is ciki, hogy csak egyszer mentél el megnézni az unokádat, de most még talán menthető a helyzet. Anyósom csinálta ezt és nem kívánom egy nagyszülőnek sem azt, ami ezek után kialakult.
2017. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%

Neked kene jelentkezned. Ki tudja, sok a teendoje a baba mellett. Ha meg szabad kerdezni, miert nem tudtal neki venni semmit? 1. Megkerdezed mire van szukseguk, s azt veszel, ha lehetoseged van ra. 2. Megkerdezed, kell-e segiteni 3. Meglatogathatod-e oket.

Amugy mashova mennek a babaval?

2017. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne halogasd tovább a dolgot. Hívd fel őket, hogy hogy vannak, átmehenél e, nem zavarod őket, stb. Hidd el, nem az ajándékot fogják várni. Gondolj bele a fiatalok mit hihetnek, hogy nem mentél arra felé. Remélem a menyed nem kombinálós, mert akkor garantáltan oda a jó viszony.
2017. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mennek, mert sok nő hat hétig alapból ki se viszi a gyereket. Vagy talán a menyed nem jött még helyre teljesen, mindenkinek más a szülés, és utána a gyógyulás. Lehet, hogy ő tovább szenved vele.

De amúgy is neked kéne menni. Hívd fel, és szólj, hogy mennél.

Nincs ebben semmi ciki. Abban sem,ha nem viszel semmit. Hiszen nem az ajándék a lényeg.

2017. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy te? A gondolkodásod színvonala igencsak elmarad egy nagyszülőkorú felnőttől elvárhatótól! És miért hozzád kéne vinniük a gyereket ahelyett, hogy te mennél, természetesen előre egyeztetett időpontban!
2017. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

7 hetes babával én sem szaladgálnék.

A menyed lehet, hogy azon rágódik, hogy feléjük sem nézel, nem vagy kíváncsi az unokára.

Ha jó a viszonyod a menyeddel, akkor süss egy sütit, amiről tudod, hogy szereti vagy főzz valami finomat és máris nem mész üres kézzel.

2017. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamaként mondom, hogy most neked kell menned!

A gyerekek biztos tisztában vannak az anyagi helyzeteddel, ezért nyilván nem vártak tőled 300ezres babakocsit.

Viszont egy csomag pelenkát és jó kis házi kaját (nem puffasztósat, mert megfájdul a baba hasa) vagy gyümölcsöt, házi sütit vihetnél, ezt 7 hét alatt már összetudtad volna spórolni.

2017. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!