Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan álltatok volna...

Ti hogyan álltatok volna ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés

Párommal a múlt hétvégén elutaztunk a tanyájukra. Két napra. Péntek este mikor elindultunk telefonon szóltak 10 és 11 között lejönnek hogy megmutassák egy vevőnek a helyet. Jó. Mondom oké. Ezzel nincs semmi baj. Jöjjenek. Fél 9kor keltem fel. Reggelizni indultam. Párom vidáman jött oda hogy a szülei lassan megérkeznek. Elindultak hamarabb mert nem tudtak aludni. Na, ugye szerettem volna szépen lassan megreggelizni csendben. De tudtam pár perc és megérkeznek. Így gyorsnak kellett lennem. Már ettől ideges lettem. Megérkeztek 9kor. 11 óra előtt az anyja kérdi mi legyen az ebèddel, hozott húst. Erről nem volt szó. Tudták hogy mi is vettünk. Nekem is volt tervem. Közli hogy a férje pontban délben akar ebédelni mi legyen mit süssünk. Válaszom nem tudom mi volt és elmentem sétálni. Mikor vissza értem láttam megebédeltek. Párom mondta fél óra majd indulnak. Közben ugye jött a vevő 10 percet volt ott. A szülei mindenfélét csináltak. Így késő délután mentek el. Páromnak szóba hoztam ezt hogy képzelték? Miért nem szóltak előre? Párom azzal jött ő ezt nem tudta előre. Nem tud mit csinálni. Közbe szóltam legalább annyit mondhatna nekik, legközelebb szóljanak előre.

Engem ez az egész nem idegesített volna ha előre közlik mik a terveik. Párom aztán semmit se mondott nekik, nem szól bele a dolgaikba címen. Aznap rosszul éreztem magam.


2017. szept. 28. 12:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Én nyugodtan megreggeliztem volna. Nem zavar, ha mások is vannak körülöttem közben.

Nem vonultam volna el duzzogni, hanem velük együtt megebédeltem volna.

Amikor elmentek, akkor pedig kettesben élveztük volna tovább a párommal az ott létet.

Szerintem tök hülyeség volt ezen kiakadni. Az ő tanyájuk. Tudtad, hogy fognak menni és vevőt is visznek. Nyilván nem az utolsó pillanatban akarnak érkezni, ha vevőt várnak.

Csak magadat hergelted, ahelyett, hogy élvezted volna a napot.

2017. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Saját tanyájukra miért kellett volna bejelentkezniük, egy éppen aktuális barát/barátnő kedvéért?!?! DE úgy gondolom pasi vagy...
2017. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Ez sokkal inkább napló bejegyzés volt, mint kérdés.
2017. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Szép történet. Mi a kérdés?
2017. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

A történetben semmilyen problémát nem vélek felfedezni, maximum annyit, hogy tök fölöslegesen duzzogtál valami vélt sérelmen.

Nyugodtan reggelizhettél volna tovább, örülhettél volna, hogy helyetted elkészítik az ebédet, és ehettél volna velük.

A saját tanyájukon meg miért ne csinálhatnának, amit akarnak?

2017. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Személy szerint biztos nem lettem volna nagyon kedves velük, főleg hogy a párommal szerettem volna eltölteni kettesben az időt, nem családi napot csinálni! Ha a párommal eltervezek egy hétvégét, pár napot valahol és a szülők csak úgy oda jönnek a megbeszéltektől eltérő időpontban, sőt, hoztak is volna kaját, miközben én is készültem volna, totál kiakadnék. Megértem őket abból a szempontból, hogy az ő tanyájuk. Viszont nekem tuti kellemetlen lett volna az egész szituáció. Úgy gondolom, egy értelmes, intelligens szülő, egy normális családban ezt megbeszélik előre, megtervezik mikor jönnek, mi legyen az ebéd. Ők csak magukra gondoltak nekik milyen jó lesz ott veletek, vagyis inkább a gyerekükkel. De a többi nagyon pofátlan volt tőlük. Az én anyósom is ilyen, készülj fel nem ez volt az első ilyen amit meg mernek így tenni a férjével, mivel a párod nem mert szólni ezért, így máskor is meg fogják csinálni, készülj fel!
2017. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Utolso, mire keszuljon fel? Mar most duzzog, elmegy "setalni". Nem marad sokaig.
2017. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Ez szánalmas, kérdező.


Mi lesz, ha gyereked lesz, hmmm? Ahhoz feleennyire sem fogsz tuni alkalmazkodni.


Van ilyen ismerősöm, kb. mindenki rühelli, mert egy merev hülye, akinek mindent előre be kell jelenteni. :)

2017. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

4-es. A kerdes az, hogy a kerzedo altal vasarolt spagettit csak masnap tudtak elkesziteni.

Te orultel volna, hogy kiterveled, hogy spenotot keszitesz tukortojassal, anyosod meg megjelenik egy labas szarvasporkolttel? :) Amugy igazad van kerdezo, abban, hogy ha bejelentik, h. 10-11 ig maradnak, akkor az ugyis legyen.

2017. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem abban igazad van, hogy ha nem volt megbeszélve, hogy egész nap ott lesznek veletek, akkor nem így kellett volna. Főleg hogy csak két napot voltatok, egy nap a kettesben töltött nyaralásból elment családi napra. VISZONT, elefántot csinálsz a bolhából. Az ő tanyájuk, gondolom a szülők-é (is), így joguk van ott lenni. A leírtak alapján nem voltak útban, nem a feneketekbe akartak lenni, csak olyan kedvük volt, hogy ott maradnak. Ez még nem bunkóság, csak nem gondoltak bele, hogy ti együtt szeretnétek lenni :)
2017. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!