Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az h minden okom...

Miért van az h minden okom meglenne rá h utáljam az anyámat mégse megy?

Figyelt kérdés
Minden a tesoim születésétől kezdődött. Ne értsetek félre nem őket hibáztatom mert nagyon szeretem őket. De azóta van az h anyám folyton azt érezteti velem h semmit se érek. Ma 20 éves vagyok és folyamatosan veszekedek az anyámmal. Bocsánat inkább ő akar folyton velem.. mindenbe beleköt. Az életembe is. Mit viseljek, hogyan éljek, mit gondoljak. A másik meg h folyton megaláz. Itthon nagy medvének, hájaskának, tramplinak, tankarankának hív. Hozzá teszem nem mondanám magamat hájasnak teljesen normális súlyom van csak annyi h hasra jobban tudok hízni. De folyton azt kapom tőle h ő bezzeg alig volt 60kg mikor velem terhes volt én mégis ilyen ocsmány vagyok. Mind1 mit veszek fel azt mondja ronda vagyok nem tudok öltözködni se inkább egy zsák kéne a fejemre. Ami a legrosszabb h mindezek ellenére néha tud kedves lenni mintha szeretne. De már egyáltalán nem érzem h a lánya lennék. Jelenleg albérletre gyűjtök suli mellett is. De miért van ez h ilyen velem? Egy anya hogyan tud így viselkedni és miért csak velem? Az önbizalmam már a béka feneke alatt van. 20/L

2017. szept. 29. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló: Sajnos ennél rosszabb dolgok is történnek egy családban, de maradj meg a boldog tudatlanságban. :) Kérdező, az ember ösztonösen szereti a szüleit, akármilyen idióták is, ez belénk van kódolva. Költözz el, amint tudsz, vagy akár egy baráthoz addig, amíg nem lesz elég pénzed. Tönkre fog téged tenni, ne enedd.
2017. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem utálod az anyádat? Hát te tényleg menthetetlen vagy, igazi lábtörlő. Hogy a fenébe nem vagy képes összeszedni magad és elküldeni őt az apja fszára? Ha lekövérez, nyugodtan mondd meg neki, hogy nem vagy kövér, és csak azért, mert ő egy frusztrált vén kva te még nem leszel se kövér, se csúnya. Taposs bele keményen! Mondd meg neki, hogy irigy, ronda, öreg és fszhiányos! Alázd szanaszét! Megérdemli a ruhadék. Inkább nem írom le, mit érdemelne, mert kitiltanak érte.
2017. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%

"az ember ösztonösen szereti a szüleit, akármilyen idióták is, ez belénk van kódolva"

helyesbítés: a birkáknál van így. ők még a vágóhídra is boldogan bégetve mennek! normális ember nem szereti azt, aki bántja!

2017. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ilyen, nekem is csak a költözés segített, bár azt se tűrte tétlenül, próbált otthon tartani, keresztbe tenni, stb. Eleinte még bűntudatom is volt, mert a rokonságban én voltam a szar, hálátlan gyereknek beállítva és ők is bombáztak a telefonokkal, üzenetekkel, hogy legyek jó gyerek és fogadjak szót anyának. (20 éves voltam.) Sajnos vannak ilyen szülők, nem tudom mond e valamit a nárcisztikus személyiségzavar. Nekem az egyik barátnőm tanult gyermekpszichológiát és mikor meséltem neki az eseményeket ő mondta, hogy ez lehet az oka és nem valószínű, hogy ez változni fog. (Mikor megpróbáltam megbeszélni vele a dolgokat mindenre az volt a válasz, hogy nem emlékszik, hogy ilyet mondott volna vagy én értettem félre, stb. Nem tudom mit lehet ezen félreérteni, hogy ha nem lennék a gyereke nem állna velem szóba, meg hogy nem kellek neki, ha nem csinálom, amit mond. Na mindegy.) Eleinte gyakrabban jártam haza, de akkor is csak a beszólogatás ment, hogy meghíztam, csúnyább lettem, stb. Na meg mikor hazamentem 200 km-ről tömegközlekedéssel anyum meg átment a szomszédhoz, mert neki is hazajött a lánya és beszélgetni akar vele, én meg addig főzzek meg. Hát köszönöm, de én ebből nem kérek. Nem fogok sértegetésért meg főzőcskézésért hazautazni. Most utoljára 4 hónap után mentem haza, érdekes tudott velem normálisan viselkedni, mert gondolom rájött, hogy máskülönben nem fog látni. Próbálj minél kevesebbet otthon lenni és mihelyst lehetőséged van költözz el. Más ezen nem segít. Én se utálom anyumat, de nem is kötődök hozzá annyira, mint másoknál látom. (Bár ez már kiskoromban is így volt, csak akkor nem tudtam megmagyarázni magamnak se, és csak bűntudatom volt miatta.) Még annyit, hogy ha sikerül elköltözni tarts vele a kapcsolatot, ha szeretnéd, de semmi személyesebb dologról ne számolj be neki, mert valószínű, hogy azt is csak kritizálni fogja, ha tud róla. Elég azt tudni, hogy élsz és jól vagy. (Ebbe talán nem tud belekötni.)
2017. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!