Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20+-osoktól kérdezném, ti...

20+-osoktól kérdezném, ti szoktatok (és mennyiszer kb) közös programokat csinálni valamelyik szülőtökkel? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A kapcsolat nem valami jó velük.. inkább csak megvagyunk egymás mellett.. ha mondhatom ezt.

Közös program meg... max ha valami munka van itthon.. de az se nagyon jellemző.

2014. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pálinkafőzés és a horgászás közös programnak számít, akkor igen.
2014. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi szoktunk.

Kirándulás, párnapra elutazás, színház. Van, hogy csak Anyuval (Apu meghalt), de sokszor a párom is jön, és az ő szülei is.

2014. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szülinapokkor, egyéb ünnepekkor mindig van családi összejövetel, ilyenkor megyünk egymáshoz ebédre, vacsorára. Ezen kívül időnként csinálunk olyat is, hogy négyen (anyu, apu, tesóm és én) beülünk valahova beszélgetni, de pl. szeptemberben wellnesselni is voltunk közösen egy hétvégét. Most azt tervezzük már három hete, hogy valamelyik hétvégén kimegyünk az itteni adventi vásárba forralt borozni, csak mindig beteg valamelyikünk, de jövő hétvégén már remélem mindenki egészséges lesz és tudunk menni együtt.

27/N

2014. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Apammal szoktunk a kertben egyutt tevekenykedni,Mivel nem sokat tudunk egyutt lenni ilyenkor nekunk ez a kikapcsolodas jo programm,fozocskezunk kozben,zenet hallgatunk,beszelgetunk..


Mivel mar eretteb vagyok ezert megerto vagyok,es jo a kapcsolatunk. Persze fiatalkon volt h lazadtam egy kicsit.

de azert mert rossz volt mert anyummal eltem csak mivel 3eves koromban elvaltak..


anyuval shoppingolni,meg neha tanitom netezni.

vele mar kevesbe jobb a viszonyom,nem olyan mint regen,mert nehezen viseli h eltelik felette az ido,es nem igazan hajlando beszelni a problemairol,inkabb leraz engem..

2014. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szoktam, nagyon jó a kapcsolatunk. A rendszerességet nem tudom, mert éppen ahogy adódik valami program, amire szívesen elmegyünk együtt. Pl. színház, hangverseny, rendezvények.
2014. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindkettővel, de sajnos külön-külön mert elváltak. Színház, mozi, múzeum, kiállítás, túrázás, városnézés, termálfürdő, étterem, strand, koncert, fesztivál (itt most nem az iszokhányokbulizok jellegűekre kell gondolni, hanem egyszerűen van egy pár régi banda, amit a szüleim is szeretnek és én is.) stb.
2014. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szoktam, szoros a kapcsolatunk.

Anyámmal élek, vele nyilván többször:) Főleg a ház körüli intéznivalókat + közös utazásokat + sétákat. (De eléggé eltér az érdeklődési körünk:S )

Apámmal hetente egyszer együtt ebédelünk, de ha arra járok, amerre lakik, és ráér, felugrom hozzá egy kicsit beszélgetni (vagy főzni neki) máskor is.

2014. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok, és nagyon gyakran szoktunk apukámmal. :) Színház, mozi, bevásárlás, séta, kirándulás... Nagyon jó szerencsére a kapcsolatunk. És persze a húgommal is szintúgy.

Anyuval ritkán találkozunk, vele olyan évi egyszer-kétszer szoktunk, olyankor vásárolgatás, kajálás van.

2014. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Őstermelők vagyunk, ez meg a ház körüli munkák. Plusz rokoni látogatások.

Nagyon ritkán egyebek, legutóbb elcipeltem őket állatkertbe.

2014. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!