Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi Anyukám?

Miért nem engedi Anyukám?

Figyelt kérdés

Ne menjünk bele a részletekbe,és kérlek kíméljetek a negatív hozzászólásoktól,nem ez itt a lényeg.

Tehát kopasz szeretnék lenni (lány vagyok) mert szerintem rengeteg előnye van,és ígysem túl hosszú a hajam.

Egyszer már volt majdnem kopasz,Anya azt mondta,hogy akkor is ocsmány voltam,pedig elmondtam neki hogy szerintem így is ronda vagyok és nem azért csinálnám mert tetszeni akarok az embereknek mert nem érdekel a véleményük!

Szerintetek mivel vegyem rá? Ti engednétek? Pro vs contra érvek?


2017. okt. 4. 20:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Na erre mondják, hogy jó dolgodban már nem tudod mit csinálsz.
2017. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Hány éves vagy? Ha 18 év feletti akkor természetesen nem szólnék bele, de nem az én pénzemből vágatnád az biztos, ha alatti, akkor sem tudnék beleszólni túlzottan, mivel úgy is megcsinálod ha nagyon akarod, de az se az én pénzemből. Nem tudom mit eszel ezen, de elfogadnám a stílusod, ha el tudsz tekinteni a többiek napi kibeszélésén, röhögésén, és neked sem szégyen.
2017. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
2: ugye tisztában vagy vele hogy attól hogy valaki kopasz még rá megy a kosz meg a por a fejére?
2017. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
4es, azt már meg lehet oldani tusfürdővel meg vízzel:-D
2017. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Menj el fodrászhoz ás nyírasd le, mit kell ezen itt pörögni.
2017. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

A nő csak hosszú hajjal nő. DE ha kopasz akarsz lenni, akkor fogod magad, amikor egyedül vagy, akkor leborotválod a hajad és "problem solved". Ne kérj engedélyt arra, hogy megváltoztathasd a saját testedet.


Mellesleg tök jó, hogy "nem érdekel" téged az emberek véleménye, de ilyen piti dologban aggodalmaskodsz... Csináld meg és cső.

2017. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

sorold mar fel azt a rengeteg elonyt?

maximum annyi h kapasbol mindenki rakosnak fog nezni, es mindig elore engednek majd a sorokban. gyoker vagy, nem kicsit.

2017. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Azert mert az anyad normalis!!!!!!!!!
2017. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
ingyen is megsinűlhatja , azért kopaszra bárki levágja neki.
2017. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
csinálhatja*
2017. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!