Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi Anyukám?

Miért nem engedi Anyukám?

Figyelt kérdés

Ne menjünk bele a részletekbe,és kérlek kíméljetek a negatív hozzászólásoktól,nem ez itt a lényeg.

Tehát kopasz szeretnék lenni (lány vagyok) mert szerintem rengeteg előnye van,és ígysem túl hosszú a hajam.

Egyszer már volt majdnem kopasz,Anya azt mondta,hogy akkor is ocsmány voltam,pedig elmondtam neki hogy szerintem így is ronda vagyok és nem azért csinálnám mert tetszeni akarok az embereknek mert nem érdekel a véleményük!

Szerintetek mivel vegyem rá? Ti engednétek? Pro vs contra érvek?


2017. okt. 4. 20:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mit nyavalyogsz. Menj el fodrászhoz nyírja le kopaszra,vagy csináld meg magad! Ostoba

Ha megteszed és úgy mész haza úgyse tud anyád tenni semmit ellene

2017. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Engedném, de ne rajtam sírj, ha kiröhögnek.


Plusz a suliban még lehetnek belőle bőven gondok.

2017. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat
2017. okt. 5. 20:57
 24/24 anonim ***** válasza:
Milyen válasz nem volt még, amit annyira vársz? Ja tudom, hogy anyád a hülye. Tessék, megkaptad, mehetsz aludni.
2017. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!