Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi Anyukám?

Miért nem engedi Anyukám?

Figyelt kérdés

Ne menjünk bele a részletekbe,és kérlek kíméljetek a negatív hozzászólásoktól,nem ez itt a lényeg.

Tehát kopasz szeretnék lenni (lány vagyok) mert szerintem rengeteg előnye van,és ígysem túl hosszú a hajam.

Egyszer már volt majdnem kopasz,Anya azt mondta,hogy akkor is ocsmány voltam,pedig elmondtam neki hogy szerintem így is ronda vagyok és nem azért csinálnám mert tetszeni akarok az embereknek mert nem érdekel a véleményük!

Szerintetek mivel vegyem rá? Ti engednétek? Pro vs contra érvek?


2017. okt. 4. 20:34
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
6%
Erdős Viola 2.0?
2017. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem teljesen kopaszra szeretném hanem 1-2 centisre (bocsánat az elírásért,szóval nem tudom magamnak megcsinálni)

Anya azt mondta, ha megcsináltatom kitagad,aludhatok a kutyaólban stb.

Előnyök: Nem kell hajat mosnom,szárítanom,nem kell mindig csinálni vele valamit(összekötni stb) egyedi,nekem nagyon tetszik,nem kell balzsammal meg ilyenekkel kennem,mindenhol ugyanolyan hosszú lesz,egy idejig nem lesz töredezett a vége(újjáéledne és egészséges lenne) és nem akarnám állandóan nyiratni,hanem most levágatbám aztán növeszteném,

2017. okt. 4. 22:31
 13/24 A kérdező kommentje:
Hármas: 15,és már megszoktam
2017. okt. 4. 22:32
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

En megengednem.

Ha megsem tetszik, 1-2 honap alatt vallalhatova no.


43N

2017. okt. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
38%
Mert több esze van mint neked ha most csunya vagy akkor ezután még csunyább leszel ,és nem 2-3 hónap mig megnő a hajad normális méretüre hanem félév ,de ha te fiunak akarsz kinézni .
2017. okt. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%
Ennek így nem sok értelme van amúgy. Oké levágatod, 1 hónapig lesz 2-3 centis a hajad majd elkezded növeszteni. Kb fél, de inkább egy évig úgy fogsz kinézni mint egy idióta amíg meg nem nő annyira a hajad, hogy valami fazont lehet vágatni neki.
2017. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Legalább ilyen hosszú legyen, az a plusz 2 centi nem oszt vagy szoroz,de mégis rövid. :)


[link]


[link]

2017. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is nagyon előnyös a rövid haj, bár én férfi vagyok. :P sokkal rövidebb ideig tart a hajmosás, szárítani sem kell, és az sem baj, ha elvész a fésű. Viszont nem túl nőies, az tény. Ha csak nem valami genderideológia által kreált nembe tartozol, ezt vedd figyelembe.

Kitagadni boztos nem fog, én legalábbis nem tagadnám ki a lányomat semmilyen körülmények között, egy hajvágásért meg különösen nem.


Viszont nagyon lényeges: 1-2 centis hajat sokkal könnyebb csinálni magadnak, mint kopaszt, mert a hajnyíró gépet végigtolod a fejeden és kész is. Nem vág meg, ellentétben a borotvával.

2017. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem miattad nem engedi, hanem maga miatt. Tart attól, mit fog szólni a környezete, ha téged kopaszon lát (esetleg azt hiszik, a kemó miatt nincs hajad). Talán rá való tekintettel elállhatnál az ötletedtől, vagy felajánlhatnád neki, hogy ha együtt vagytok, felteszel egy sapkát.
2017. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Te vagy az a Britney Spears?
2017. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!