Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legrosszabb dolog,...

Mi volt a legrosszabb dolog, amit valaha mondtatok bármelyik szülőtöknek?

Figyelt kérdés
Bármilyen ok folytán.

2017. okt. 4. 23:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz olyan lenni mint a többi anyuka ? ( kiegyensúlyozott, magára adó, szeretteljes) 10 éves lehettem, ő elkezdett sírni , amikor meg bocsánatot szerettem volna kérni ellökött magától és nem szólt hozzám.
2017. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Nekem normális szüleim vannak, így nem nagyon mondogattam nekik semmi durvát.

Talán a "más szülő a két kezét összetenné, hogy ilyen gyereke legyen"..

2017. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt az, ami azt hiszem a 8-asnak. Hogy mikor a saját szarában fetreng, akkor a fiacskáit hívja, azokat akiknek a seggét nyalja, de ők leszarják.

Ez igaz, de attól még sajnáltam, mikor kimondtam, mert tudta hogy igaz.


"Miért, te mit értél el az életedben?"

"Senkinek sem vagy fontos."

"Vagy te dögölj meg, vagy én." (Ezt az alkoholista apámnak, aki tönkre tette a családot)

2017. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Néha közöltem a véleményem az alkoholista, naplopó apámmal. hogy mekkora egy senki, aki semmire nem vitte az életben. Persze mindezt azok után hogy én ugyanezt kaptam mert 15-16 évesen nem volt még saját házam...


Vagy volt hogy közöltem, minek tartottak meg egyáltalán, miért nem nyírtak ki már születésemkor akkor nem kellene évek óta szenvednem minden nap.


Néha meg csak szimplán közöltem hogy remélem meg fog dögleni, így is lett.

2017. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk hozzá kell tennem, az esetek 99%-ban csak befogtam a pofám mert tudtam hogy az ilyen csak olaj lenne a tűzre. Meg hiába nekem naponta kell hallgatnom hogy mekkora szar vagyok, ha én egyszer szólok akkor azt hónapokig megkapom meg visszahallom minden "haverjától" hogy mennyire hálátlan, szemét gyerek vagyok.
2017. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj tőlem semmit, ha idős leszel. Tíz éve szarsz a fejemre, felőled a híd alá kerülhettem volna.
2017. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%

"Attól, hogy van egy papírod, nem vagy és soha nem is voltál az apám. Számomra halott vagy."


Azóta sem nagyon beszélünk.

2017. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elvàltok akkor apàhoz költözök"

"Ha ...............anyàhoz........"


Volt egy kis vita köztük és mar nagyon untam. Mindkettőjüknek màst mondtam. Lehettem vagy 7-8-9 éves. De amúgy jó volt a kapcsolatunk, szerettem őket. Sajnos màr nem élnek.

29nő

2017. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

“Utállak”

Nem gondoltam termeszetesen komolyan, hirtelen megindulasom volt egy veszekedes soran

2017. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlöllek,sose voltál jó apa,üss csak meg anyuval is ezt tetted.Apu alkoholista volt gyerekkoromban,engem sose bántott,de anyut igen.Ellene lettünk nevelve teljesen,és ez maradt meg bennem.Mikor elváltak anyuhoz költöztem, aztán 1 évig birtam anyámmal és visszajöttem apuhoz.Szerencsére megváltozott,nem iszik és mintaapa lett.Kellett neki is a változás,meg az hogy felnöljek és átlássak anyámon. Ami bántót nekem mondott apu azt sose felejtem el,ugye karácsony volt, akkor már elváltak,anyámnak uj pasija volt,én meg nem tudok szenteste két helyen lenni egyszerre.és apu a fejemhez vágta hogy legyél csak az új apáddal...:( na akkor totál kiborultam,és kiosztottam hogy nekem egy anyám és egy apám van,nincs mostoha,csak plusz egy ember akit eltűrök az életemben,mert kénytelen vagyok.Szerencsére megbeszéltünk minden szérelmet és minden rendben apuval :)
2017. okt. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!