Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti haragudnátok a...

Szülők, ti haragudnátok a gyerekre, ha megváltoztatná a keresztnevét?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz a mostani neve, az élet minden területén hátráltatja. Szólítanátok az új nevén?

2017. okt. 8. 11:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim válasza:
60%

-Hogy hívnak? Szaros Adolf.

-Mire akarod megváltoztatni?

-Szaros Jakabra.

2017. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
39%
Mi az a keresztnév, ami bármiben is akadályozza a gyereket?
2017. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
54%

Mi a neved?Taksony?

Ha megmagyarázná miért akarna változtatni akkor valoszinű megérteném

2017. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
53%
Nem haragudnék, de biztos hogy nem bírnám az új nevén szólítani hisz be van rögzülve az eredeti neve. Azt ne várd el hogy csak azért mert új neved van minden régota ismert ember azon szólítson. Persze új ismerősöknek meg hivatalosan mutatkozz be az új neveden, de ez régi ismereteknél nem elvárható.
2017. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
Tipikus cigánynév.
2017. okt. 8. 11:31
 6/72 anonim ***** válasza:
35%
Miért azoknak más a keresztnevük?
2017. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
49%

Miert hatraltat egy tipikus cigany nev az eletben? Baratnom Olah, es SEMMI roma ver nincs benne, soha sem szoltak be neki ezert😀

Nem hiszem amugy, hogy szolitanam az uj neven, berogzulne a regi...

2017. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
86%

Na de miért nem írod ki ? Ez teljesen anonim oldal, senki nem fog tudni téged azonosítani, de legalább megtudnánk, miért kell titokzatoskodni ??

Én tökéletesen megérteném, ha olyan név lenne, amin már én is elcsodálkoztam, mert idegen a magyar nyelvtől és legfeljebb a szülők ízlését mutatja, nincs tekintettel a gyerekre.

2017. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
Mindenki kiröhög miatta, idézem "milyen korcs neved van", plusz mindenkinek az az első kérdése, hogy cigány vagyok-e. A cigány nevűek önéletrajzát el se olvassák a munkahelyeken, hr-s ismerős mondta.
2017. okt. 8. 11:46
 10/72 A kérdező kommentje:
Amúgy Dzsenifer...
2017. okt. 8. 11:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!