Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim utálnak?

Figyelt kérdés

Ma a szüleim szóltak, hogy menjek, mert kész a vacsora, odamentem, és mondtam, hogy ezt a pizzát nem szeretem, és hogy majd a másikból szeretnék enni, amikor elkészült. Eltelt 20 perc, és nagyon éhes voltam. Kimentem, és észre vettem, hogy a pizza elfogyott. Kiderült, hogy azt a pizzát ették meg, amiből én is akartam volna enni. Dühös voltam, és ki rohantam a szobámba. 5 perc múlva újra kimentem, és megkérdeztem, hogy miért nem hagytak a pizzából. Erre azt mondták, hogy nem jöttem, és már kihűlt volna a pizza, ezérr megették. Mondták, hogy menjek le a tárolóba, és hozzak fel egy pizzát. A tárolónk a lépcsőházban található, mert társasházban lakunk. Lementem, és felhoztam egyet. Apám ott volt az ajtó előtt, és azt ordította, hogy meg ne lássa mégegyszer, hogy zokniban megyek le, mert, akkor nem kapok zsebpénzt 1 évig. Kb. másfél perc, mire fel hozok a tárolóból vmit. Utána megnéztem, és nem is volt koszos a zoknim. Szóval megint dühös voltam, és elkezdtem az ágyamat ütögetni. Aztán apám bejött és nagyon hangosan ordított, hogy fejezzem be, éa hogy mekkora disznóól van az ágyamon, és kezdjek el takarítani. Mondtam ( már sírva), hogy oké. Aztán 5 mp múlva rámordított, hogy MOOOOST!!! Már szinte bőgtem, és mindeközben anyám ott volt végig, de nem védett meg. (Most is sírva írok mindent.) Mit csináljak sztetek? Nagyon kéne válasz, mert ez van mindig.


Köszönöm!



2017. jan. 18. 19:59
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja, és amikor mondta, hogy takarítsam el, akkor mindent ledobott az ágyamról, és emiatt elromlott a fül-és fejhallgatóm, annyira erősen dobta le.
2017. jan. 18. 20:02
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem utálnak, csak te hisztizel.
2017. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%

Hány éves vagy?

Nagyszüleiddel, vagy egy tanároddal beszélj ezekről, nagy eséllyel segíteni fognak.

Nekem se volt mesés az eddigi életem.

2017. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
19%
Egy cipőben járunk:) Én azt csinálom, hogy megpróbálok nem sokat beszélni hozzájuk, csak amikor muszáj, és amikor vitatkoznak velem, akkor egyszerűen ott hagyom őket..
2017. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is ez van, mégse rinyálok így. :D Nőj már fel.
2017. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
18%
Kamu
2017. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%

Ez tipikus hiszti. De komolyan. Biztos én is ennyire elviselhetetlen voltam tini koromban. :D Semmi gond, majd kinövöd. Szerintem nem utálnak, mert ha az unokaöcsém viselkedne így, már kapott volna tőlem pár sallert. A szüleid ehhez képest normálisak veled.

21N

2017. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Szóval most behisztiztél azon hogy nem maradt neked pizza, hogy rádszóltak ne mászkálj le zokniban és mert össze kellett pakolnod. Máshol is előfordul a pizzás, tehát nem dől össze a világ. Zokniban fel is fázhatsz. És szerintem alap hogy rendet tartunk az ágyon. Lényegében elkezdtél sírni olyan dolgokon amik nem jelentik azt hogy utálnak. Max kicsit ingerült volt apud. Nem kéne játszani a nyafogósat és nem lenne baj.
2017. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
77%
Nem írtad le,hogy hány éves vagy.Ilyenkor a 10 éves lányok hisztiznek most komolyan ennyi miatt?Pizza miatt hisztizni,a szüleid azért szigorúak,hogy téged rendre neveljenek.És miért nem kérdezed az ilyen dolgokat meg a szüleidtől,egy rokon vagy közeli barát,aki jól ismeri a szüleidet is az jobban tudna segíteni
2017. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
A szüleid helyébe akkora sallert adtam volna neked az ágy ütögetésénél, hogy jó időre elmegy tőle a kedved. Válogatsz, ennek ellenére kedvezni akarnak neked a szüleid, hogy csinálnak egy pizzát külön neked. Ha zokniban mászkálsz a folyosón, akkor ne csodálkozz, hogy leszidnak. Az hagyján, hogy koszos lesz tőle a zokni, de mínusz 10 fokban, feltételezem járólapon zokniban mászkálni nem egészséges. Elkezdesz hisztizni, dühöngsz mindezek után, és fel sem fogod, hogy nincs igazad? Fogd fel, hogy nem körülötted forog a világ.
2017. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!