Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim utalnak?

Mit tegyek ha a szüleim utalnak?

Figyelt kérdés
Anyámnal van ez a helyzet.. Folyamatosan ordibál velem, pofoz, megtapos, megaláz akar emberek előtt is. Es a legrosszabb az hogy alltalaban a semmiért. Ma is büntetést kaptam auert mert meg mertem kérdezni hogy elmehetek e az egyik barátommal megnezni a tuzijatekot. Es direkt mindig megbuntet megaláz stb. Es latszik rajta hogy élvezi ha nekem rossz. En meg mar ettol a folyamatos feszultsegtol kezdek kikeszulni. Ma is egesz kap fajt a fejem mert üvölt. 15/f
2016. aug. 20. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Beszélj apáddal vagy jelentsd fel anyádat.
2016. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom feljelenteni
2016. aug. 20. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor alázd meg te is amikor mások is jelen vannak...
2016. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dehogy alszom.. Csak megjobban beszopnam.. Hidd el te sem tenned a helyemben pedig legszívesebben ezt csinalnam de hat akkor megjobban fog üvölteni es eltilt mindentol😏
2016. aug. 20. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez csak folytatódni fog. Ki kell állnod magadért. Eltiltalni bármitől csak azt tudják aki hagyja.
2016. aug. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De hogyan ellenkezzek ellene? Nem csinálok semmi rosszat es csak ugy 1het szobafogság mert neki olyan kedve van.. Azt javaslod 3-as hogy szarjam le es menjek el igy is?
2016. aug. 21. 04:10
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Igen. Nincs semmi értelme türnöd. Mond meg neki, hogy elég. Ha meg fel akar pofozni, kapd el a karját, engem is pofozott anyám, kétszer megcsináltam, többet nem tette. Akkor kb. 14 voltam, mielött azt mondod, hogy nagyobbként könnyü.

És tényleg, alád meg nyilvánosaan, ha legközelebb elkezd téged semmirekellönek ócsárolni, kezdj el NNAGYON DURVÁN hisztizni, verj le cuccokat a boltban, stb. anyád felelössége

2016. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ezt kiprobalom. Koszi😊
2016. aug. 21. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!