Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha utálnak a szüleim?

Mit tegyek ha utálnak a szüleim?

Figyelt kérdés
Az a bajuk velem hogy nem azokat szeretem amiket ők. Pl megyünk egy várba ami szerintem unalmas, őket érdekli, és azt mondják hogy engem semmi nem érdekel. Pedig sok dolog van csak ők azokat nem szeretik. Apám meg elvárja hogy mindent tudjak. Ha valamit nem tudok ordít, meg kiabál velem meg szidja az oktatást hogy ezt miért nem tanítják meg velünk. Anyám meg szinte csak a nővéremmel foglalkozik. Ő is egyfolytában kritizál.
2016. márc. 28. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Őrülj neki!

Később nem lesz olyan gondod, hogy mit vegyél nekik ajándékba.

2016. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Mi érdekel például?

Plusz kort és nemet írjál

2016. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Például a vonatok, utazás, programozás, egyedüllét. Emiatt is állandóan kritizálnak hogy miért szeretek egyedül lenni meg miért szeretem a magányt.

15/f

2016. márc. 28. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

a mai magányos nyominger lúzerek mégis mit képzelnek

örökre egyedül lesz és csak az lesz amit te szeretsz hát nem kisfiam

alkalmaszkodni kel másokhoz tetszik vagy nem

hogy fogsz így dolgozni... idióta

2016. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4-esnek igaza van! Ott a pont!
2016. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Ok tudjak mit szeretsz?
2016. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ne hallgass ilyen emberekre. Ha már van olyan téma amit szeretsz, akkor alkalmazkodj ahhoz, ismerkedj olyan emberrel, akikkel közös hangon vagytok, találkozzatok, menjetek el valahova, amit szerettek. Példának okául ott vannak az FB-s csopik, ahol magadhoz hasonlóakat találhatsz. Nem te tehetsz róla, hogy nincs a te köröd a közelben.
2016. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
ez legyen a legnagyobb problémád az egész életben...no comment
2016. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4-es! ilyenekre nem vagyok kíváncsi. Tudják hogy én mit szeretek de nem érdeklik őket. Csak az a fontos nekik hogy ők és lányuk jól érezze magát. Még sajnos 4 évem az iskolában úgyhogy addig ki kell bírnom.
2016. márc. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!