Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálnak ennyire a szüleim?

Miért utálnak ennyire a szüleim?

Figyelt kérdés
Meg se szólaalok és amiért egy négyest kaptam fakanállal FEJBE ütött.Iskolába is csúfolnak mert egy héten három-szor hordom ugyanazt a ruhám,a szüleim nem szegények anyámnak tele van a szekrénye,ha kérdezem miért ilyen velem azt mondja dögöljek meg,együtt van apámmal van egy idősebbik bátyám akit nagyon elkapatnak,a szobám egy ágyból,2 szekrényből áll.meg egy ítóasztalból.Tegnap mentem volna fürödni és anyám odahívta apámat hogy verjen meg mert most ő akar menni fürdeniMiért il,en csládba élek?Még csak 11 éves vagyok de már most utálnak a szüleim,nem akarok tovább élni,meg akarok halni!

2017. okt. 8. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja és én is hordom 3x ugyanazt a felsőt vagy nadrágot, gondolom nem overálban jársz, kombináld, és senkinek sem fog feltűnni.
2017. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy? Szívesen elbeszélgetnék a szüleiddel.


25f

2017. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Lány
2017. okt. 9. 20:25
 14/17 anonim ***** válasza:

Amúgy mit szeretnél a szobádba még?


Csak kíváncsiságból. Saját tvt vagy számítógépet? Gondolom okostelefonod van, ha tudsz így este írni, annyira nem mehet rosszul a dolgod.


Mi van a 2 szekrényben? Egyikben gondolom játékok és könyvek a sulihoz, másikban ruhák, nem? Kérdezted már a szüleidet, hogy min változtass? Ha mar annyi eszük nincs, hogy elmondják, kérdezz rá.


Gondolom apád nem vert meg, csak mert anyukád azt mondta neki.


Nekem is mondott mindenfélét anya, mikor épp elszállt az agya a menopauzától, de nem gondolta komolyan.

2017. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nincs telefonom!Bátyám gépéhez mikor nincs itthon hozzáférek
2017. okt. 10. 06:49
 16/17 anonim ***** válasza:

Ugye ezt most nem gondoljátok komolyan hogy a gyerek 2 szekrénytől a szobájában boldog lesz??

Ha 88 szekrény is van a szobában, de nincs telefonja, és ami rosszabb, utálják mint a sz@rt, szerintetek attól lesz boldog? Ha szeretik a gyereket, az egy spájzban is boldog lesz. (Azért ne vegyétek komolyan, de értsétek a lényeget!;)

Nekem nagyon úgy tűnik hogy a gyerek ártatlan, higgyétek el nyugodtan, hogy sajnos vannak indokolatlanul elmeőrült szülők, íme a példa.


Száz szónak is egy a vége, gyereket nevelni nagyon nem így kell. Komoly pszichés bajai lesznek ebből később, ami már nem ilyen vicces.

2017. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi újság veled? Javult-e esetleg a helyzet azóta?
2019. nov. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!