Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ezt miért csinálják?

Most ezt miért csinálják?

Figyelt kérdés

Aikidora akarok járni de a szüleim azt mondták, hogy semmikép nem engednek " japán sz@rokra " csak foci, kosár, hoki.

Hogy vegyem rá hogy nem hülyeség?



2017. okt. 9. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Próbáld meg azzal, hogy az életben a harcművészettel többre mész, mintha egy kororngot toszigálnál. (Tudom, hogy a hoki nem ebből áll, de ha pl rádtámadnak az utcán, akkor semmire sem mész a kosárral, és a többivel.)
2017. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pár hete olvastam egy cikket pont ebben a témában, hogy miért olyan jó, ha egy gyerek harcművészetet tanul. Megkerestem neked a cikket, hátha ebben lesznek olyan érvek, amik meggyőzik a szüleidet:

[link]


Persze sajnos sokszor van, hogy az emberek nem józan érvek mentén, hanem érzelemből döntenek. Olyankor az észérvek nem győzhetik meg őket. Én azért szurkolok neked, mert a harcművészetek tényleg jók :)

2017. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A harcművészetek - ha megfelelő forrásból kapod az oktatást - nem "csak" sportok. Ahogy az elnevezésük is mutatja, inkább művészetek, melyek a test edzése és fejlesztése mellett a szellemet is edzik és fejlesztik.

Szerintem ez a legjobb érv. Ha harcművészetet tanulsz, figyelmet, fegyelmezettséget, koncentrációt, harmóniát tanulsz.

Nem is beszélve arról, hogy az általad felsorolt sportokkal ellentétben a harcművészetek az összes izomcsoportot igénybe veszik és fejlesztik, ami talán csak az úszásról mondható el.

2017. nov. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!