Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem ra anyumat, hogy...

Hogy vegyem ra anyumat, hogy ne kelljen mennem veluk kulfoldre oszi szunetben? 16l

Figyelt kérdés

Szoval minden szunetben elmegyunk kulfoldre, es semmi extrat nem csinalunk ott. Elmegyunk apam sirjahoz, meg nagyszulokhoz benezunk

Igazabol nem is jelentett nekem semmit apam, szoval semmi ertelme kimennem... nagyszuleim meg kb havonta valtogatjak egymast, hogy ki jon Magyarorszagra.

Ja, azt kifelejtettem hogy ameddig engem lepasszolnak az egyik nagyszulohoz ott, addig ok wellnessezgetni jarnak.😀

Hogy vegyem ra a szuleimet, hogy ne kelljen mennem veluk? Voltam mar 4 napon keresztul egyedul otthon, hetvegeken szinten altalaban egyedul vagyok mert szokasuk akkor is wellnesezni es egy kozeli szallodaban aludni...


2017. okt. 9. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen ülj le velük és mondd el ezeket. Meg fogják érteni,hogy már nem buli neked. Mondd el nekik,hogy ne akarjanak olyanra rávenni,amit nem szeretnél és értékelnéd,ha itthon maradhatnál,míg ők elvannak.
2017. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem mondod simán azt, hogy nem akarsz menni?

Mondhatod azt is, hogy magányra vágysz.:) de elmondhatom nekik azt amit ide leírtál.

Még hétvégén is szállodában alszanak? Nem lehet hogy orgiakra járnak?:D csak mert minden hétvégén kicsit unalmas lehet wellnessezni.

2017. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De az nem eleg nekik... miltkor is probalkoztam, de kotelezo mennem.

Hat, amugy a hetvegi wellnessezeseik mar nekem is gyanusak😂😀 de amugy tenyleg jarnak oda, anyam kuldi a kepeket folyton, hogy “mit hagytam ki”😀😀😀😀😀

2017. okt. 9. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát,akkor ez felejtős. Ha nem visznek magukkal wellnessezni,akkor marad a nagyon erős tiltakozás és érvelés,hogy milyen igazságtalanok vagy a beletörődés és megvárod,míg 18 leszel.
2017. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Találj magadnak te is elfoglaltságot. Akár a nagyszüleidet is megkérheted, hogy menjetek el valahová. Ha wellness meg szálloda van a közelben, akkor biztosan más érdekesség is akad. Használd ki, hogy külföldön vagy. :)
2017. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem értem, minek mennél iskolaidőben nyaralgatni? hivatkozz az iskolára, meg arra, hogy lemaradsz. ez egyébként nem kamu, én egyszer egy családi nyaralás miatt nem voltam bent órákon, a köv. órán, amire már bementem, dolgozatot írtunk, ami persze karó lett, mert azt sem tudtam, mi az amiből írunk. Következő évben már nem voltam hajlandó nyaralni menni szeptemberben.
2017. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6: Őszi szünetről van szó a kérdésben.
2017. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 EZEZ válasza:
Intezd ugy hogy szunetbe beteg legyel vagy ha jo szinesz vagy jatszd el, es kerd meg h maradj itthon. Vagy pl olyan hazit kaptal suliba amit egesz szunetben csinalnod kene es csak itthon tudod ezt megtenni.. vagy mond el az igazságot ha jofejek megertik h semmi kedved menni úgyse csináltok aemmi erdemlegeset es csak szetunod az agyad meg mar voltal itthon tobb napon keresztül is máskor..
2017. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

URISTEN koszi utolso

Tobbieknek is❤

2017. okt. 12. 06:54
 10/10 EZEZ válasza:
Szivesen :D
2017. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!