Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukak, ti hogyan viseltetek...

Anyukak, ti hogyan viseltetek a lanyotok kulon koltozeset? Es lányaitok hogyan?

Figyelt kérdés

Nekem anyukam nagyon nehezen viseli :(

Tudja, hogy ez az elet rendje. De nagyon nehezen viseli. Sirtunk is mind a ketten.

Olyan nehez ez, egyik felem koltozne is a masik meg nem.

Ti mit tanácsoltok?


2017. okt. 11. 16:22
 1/9 anonim válasza:
84%
Minden szülő, és gyermek életében ez egy nagyon nehéz dolog! Ám már felnőttél, nem anyuci pici lánya lettél! El kell, hogy menj, és nem anya szoknyájába kapaszkodni. Elejénél nagyon furcsa lesz, ám ugyanúgy fogtok találkozni gyakran ettől függetlenül, ha úgy szeretnétek, illetve telefonálhattok, esetleg sykpeolhattok is napi szinten. Lépj túl !
2017. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
23 évesen költöztem el anyutól. Mindig jóban voltunk/vagyunk. Ma is sok közös programot csinálunk, mert szeretek vele lenni, és tudom ő is örül ha együtt vagyunk. De amikor leültünk beszélgetni arról, hogy elköltözöm , és a párommal éldegélünk, anyum örült neki. Mondta, hogy sosem zavart volna el, és bármikor visszamehetek amikor szükségem van rá, de örül, hogy végre kilépek a nagybetűs életbe. Szerinte már ideje volt, hiszen lassan már mindketten élnénk a saját életünket. Aznap egész éjszaka beszélgettünk, és igazat adtam neki. Van egy pont amikor a gyereknek menni kell, mert a szüleik újra élni szeretnének. Hiába voltam 21 éves, akkor is anyu pici lánya voltam, és sokszor fel sem tűnt, hogy mindig megkértem apró dolgokra. (anyu főznél nekem mákos gubát? anya kivasalnád a ruhámat? Anya vennél nekem szappant? etc) Anyu azt mondta, itt az ideje, hogy lazuljon egy kicsit... Szóval elég jól bírtuk az elválást, de azért 2-3 naponta jelentkezünk, hogy minden ok van velünk.
2017. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
bocsánat elírtam. Nem 23 évesen hanem 21 évesen költöztem el. Most vagyok 23 éves..:)
2017. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Hat nehez de at lepheto
2017. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hugom egyszer 18 evesen elkoltozott egy evre meg kesobb kb 22-23 evesen is egy kis idore. Anyam mindket alkalommal pityergett es minden nap beszeltek telefonon. Most is el fog koltozni nemsokara de csak a szomszedos telepulesre.



En fiu vagyok de engem is siratott anyam mikor elkoltoztem :D foleg hogy kulfoldon vagyok es az idoeltolodas miatt nehez is beszelgetni.

2017. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Elég nehezen..már hét éve költöztem el, elég messze, férjhez mentem, de még ma is sokszor honvágyam van. Anya láthatólag könnyebben, azt viselte volna nehezen, ha otthon maradok, nem mintha teher lennék, csak úgy gondolja, úgy nem lehet igazán boldog az ember, ha a szülei mellett vénül meg...
2017. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

ÖRültem, hogy végre leléphetek, mert akkor már napi szinten ment a sértődés, a hálátlan szemét vagy, nem mehetsz és társai rinyák.


27 voltam, akkor már éltem külön (24-26 éves koromig).

2017. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nalunk nagyon nehezen megy.

Hozzateszem, kiskoromban en nagyon anyas voltam, nem is tudtam nelkule aldni sosem. Betett hozza az is hogy sajnos el kellett kezdenie ejszakas muszakban is jarni. Gondolhatjatok engem ez hogy megviselt anno. Jo, persze ebbol mar reg kinottem.


Egyebkent kb 5 percre fogunk lakni egymastol.

De nehez a csaladtol elszakadni. Vagyis inkabb anyutol. Es ez forditva is igaz.

2017. okt. 12. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez az élet rendje. Én csak azért viseltem nehezen, mert az albérletbe nem vihettem magammal a háziállatomat, és anyámra kellett őt bíznom, holott tudtam, hogy nem bír róla rendesen gondoskodni. Igazam lett, még szerencse, hogy a testvérem akkori barátja besegített.

Amúgy szerintem azért is viseled ilyen nehezen, mert anyukád drámázik neked. Nem a világ vége, közel fogsz lakni, gyakran láthat téged. Meg ha nem így lenne, akkor is el kéne engednie téged visszatartó erő (lásd: nyilvános sírdogálás) nélkül. Önző dolog a gyereket otthon marasztalni.

Én 2 éve költöztem el, de most vissza kellet költöznöm 2-3 hétre, míg a saját lakásom elkészül. Most már azt sem értem, hogy bírtam együtt élni velük, sokkal-sokkal jobb külön!

2017. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!