Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 évesen lelépni otthonról?

17 évesen lelépni otthonról?

Figyelt kérdés

Elég rossz a kapcsolatom a szüleimmel, és nem nagyon bírom már a velük élést, ha elég ideig várok apám megint kitör a szokásos dührohamában és elkezd verekedni, ahogy kiskoromban is tette. Bármi rosszat csináltam, rendszeresen vert akkor is, volt hogy hazaértem és az ajtóban egy gyomorbarúgással fogadott, aztán a földön fekve ütött rúgott tovább, mert suliban kaptam valami figyelmeztetőt beszélgetését vagy valami hasonló marhaságért. Most telt be a pohár, mikor az egyetlen eszközt amivel tudom tartani a kapcsolatot a barátaimmal félig meddig széttörte és elvette(a gépemet), merthogy túl sokat vagyok rajta szombat este. Azt nem fogja fel hogy egész héten nem játszok, be se kapcsolom a gépem,aztán meg mikor hétvégén előveszem hogy játszhassak barátaimmal(úgy, hogy a délelőttöm azzal telt hogy neki segítettem kerti munkában órákig), akkor meg beberzerkel és elkezdett üvölteni mint egy állat és kitépett mindent a falból és elvitte az egészet, merthogy ő már szólt hogy hagyjam abba. Mondtam neki akkor is, hogy oké, csak szólok a barátaimnak hogy siessünk a meccsel mert mennem kell, kb 10 perc alatt be is fejeztük volna, de persze még előtte bejött és szétvert mindent.

A kérdés igazából az lenne, hogy hová tudnék átcuccolni? Sulit nem akarom abbahagyni, végzős vagyok, de albérletet nem nagyon tudok megengedni magamnak, rokonokat még nem akarom ezzel terhelni. Milyen más lehetőségem lenne? Van egyáltalán? Vagy csak várjam meg amíg agyonver? Mert nagyobb nálam sokkal, nem okozna gondot neki.



2017. okt. 14. 23:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Először jelentsd föl, csinálj felvételeket. Legalább így lesz segítséged.
2017. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Menj rokonokhoz. Nem terhelnéd őket, ha szeretnek, segítenek. :) Ha apád rád hívja a rendőröket, hogy hozzanak haza, akkor te meg mondd el, hogy téged állandóan ver. Ő fog rosszabbul járni. :) Meg is fenyegetheted, amikor lelépsz, hogy szólsz a rendőröknek, ha megpróbál hazavinni. Érettségi után pedig dolgozz, lesz pénzed albira (szobára legalábbis)
2017. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!