Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tegyem el magamban a...

Hogyan tegyem el magamban a sok szülői hülyeséget amit a nyakamba akasztottak?

Figyelt kérdés
Anya érzelmileg zsarol, plusz nagyon véd. Azt mondja hogy neki gondoskodni kell róllam. Meg hogy is magyarázzam mindig ahányszor meglátom valamelyik családtagom egy régi rossz emlék ugrik be és egyből támadok. A másik hogy nem tudom magam hova tenni mert furcsa kimondani de egyszerűen nem ismerem a határaim.
2017. okt. 15. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést sem tudom igazán értelmezni...

Bővebben?

2017. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyermekkoromban apa egy érzelmi 0 volt söt még most is az nagyjából. Anya meg éppen ennek az ellenkezője ő teljesen a nyakamon van mostanában egyszere kevesebbszer de nagyon nehezen tudom elfelejteni ezeket a régi dolgokat.
2017. okt. 15. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


20 év felett már illik a saját életedet élni.

2017. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
19
2017. okt. 15. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!