Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim megtudták hogy nem...

A szüleim megtudták hogy nem vagyok szűz, mit csinálhatnak?

Figyelt kérdés

Elég vallásos szüleim vannak, akik a házasság előtt nincs szex elvet vallják, és ma megtudták hogy a 2 éve lévő barátnőmmel már lefeküdtem. Eléggé összeomlottak, mert szerintük az elsőnek mindenképp az igazival kell lennie, mert arra egész életedben emlékezni fogsz, de én kicsit máshogy gondolom. Attól még, hogy összeházasodok valakivel, nem jelenti azt hogy ő életem szerelme, pláne ha a manapság létrejövő házasságokat tekintjük, amik 50%-ának válás a vége. Kérdem én akkor, hogyan lehet ezt megcsinálni szerencse nélkül? Honnan tudnám hogy ő az igazi vagy nem? A mostani barátnőm az első, 2 éve együtt vagyunk, és szerelmes vagyok belé, jelenlegi állás szerint úgy vagyok vele hogy vele akarom leélni az életemet. Persze lehet hogy ez egy idő után megváltozik, hiszen még csak tinédzser vagyok, de lehet hogy nem, ezt nem lehet tudni. Attól is félnek, hogy gyerek lesz a vége, de nem gyakran csináljuk, és akkor se vállalunk semmiféle kockázatot, mert egyikünk se akar gyereket még egy jó ideig. Szerintetek kinek van igaza? Van értelme házasságig várni? Vagy ki kell menni a világba, tapasztalni kell, élni, és a nap végén az általad választott személlyel megpihenni életed végéig?

17 f



2017. okt. 15. 23:07
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
91%
Ha szerelemből történt meg (márpedig azt írod, hogy nagy a szerelem), és egyikőtök sem bánta meg, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak a szüleid. Tegyük fel, hogy vártál volna a házasságig: utána is bármikor szakíthattok, nem tudhatod előre, hogy az elsővel maradsz életed végéig, szóval csak ezért nem kell a házasságig várni, ezen kár emészteni magad, teljesen felesleges. Ha te érezted volna úgy, hogy szeretnél várni addig, az rendben lenne, de a szüleid elvárásai miatt ne görcsölj, amit csak rád akarnak (vagyis pontosabban már csak akartak) erőltetni. Az a lényeg, hogy boldogok vagytok együtt és ez a testi szerelemben is ki tud teljesedni. A védekezésre meg ne parázzatok rá ennyire, bőven elég vagy a gumi vagy a bogyó. :)
2017. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudták meg?
2017. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Hát lehet hülyeség volt de nem szeretek hazudni, arra lettem nevelve hogy igazat mondjak mindig, és mikor kicsúszott a számon hogy a barátnőmmel megyek valahova, akkor elkezdték kérdezgetni hogy ugye még nem. Mondom de, két éve együtt vagyunk. Lehet ez is közrejátszott a meglepődésben mert soha nem mondtam nekik hogy barátnőm van, és nem is gondolták szerintem hogy érdekel az ilyesmi.
2017. okt. 16. 15:45
 24/56 A kérdező kommentje:
20-as nem, nem olvastam csak ez jutott az eszembe mikor fogalmaztam a szöveget :D
2017. okt. 16. 15:46
 25/56 anonim ***** válasza:
52%

Hogyan lehet eltitkolni egy barátnőt két évig? Biztos nem egy kamu kérdés ez?


Ezt elég nehezen hiszem el... hol találkoztatot két évig?

2017. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Öhm, teljesen biztos :D Debreceni a lány és elég ritkán találkozunk, kb hétvégente, és szüleim úgy tudták haveromnál vagyok ilyenkor. Nem volt túl nehéz, nem beszélek velük ilyenekről, meg úgy alapjáraton se sokat, nem is igazán kellett titkolni.
2017. okt. 16. 19:49
 27/56 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell velük foglalkozni. A csajt pedig nagyon becsüld meg, mert sok lány sírva menekülne egy ilyen családi hátterű csávótól akkor is, ha olyan rendes amilyennek a kérdéd alapján tűnsz.
2017. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
52%

...de hol találkoztok ha se nálatok, se Debrecenben nem tudtatok?

Motelbe mentetek? :D

2017. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
Bárban, plázában, mozinál, buliban, haveroknál, stb. Nála meg tudok aludni, az anyja nem veszi ilyen komolyan, meg nagyon jóba vagyok vele is :D csak megmondjuk hogy felmentünk filmet nézni, gépezni stb.,kapunk kaját hozzá meg egy jó szórakozást tőle és ennyi
2017. okt. 16. 21:17
 30/56 anonim ***** válasza:
51%
Cipőt se veszek úgy,h nem próbálom fel!
2017. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!