Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a lányotoknak?

Megengednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés
Megengednétek a 18 éves lányotoknak,hogy az udvarlójával minden nap hajnali három -négyig beszélgessen?A tanulás rovására nem megy. :)
2017. okt. 17. 10:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Meg, de ne nyafizzon hogy fáradt ha suliba kell mennie.
2017. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Délután háromra kell suliba mennem tehát nem igen nyafizok kitudom pihenni magamat.(:
2017. okt. 17. 10:53
 3/36 anonim ***** válasza:
59%

Nem tartom normálisnak, hogyha valaki hajnali 3-4-ig fent van. Tök mindegy, hogy miért.

Azzal nyilván nem lenne bajom, hogy van barátja.

2017. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Miért nem tartod annak?Ez amugy mindig változó néha hajnali kettőig vagyok fent néha pedig több ideig néha kevesebb.
2017. okt. 17. 11:00
 5/36 anonim ***** válasza:
75%
18 évesen már nagykorú, azt csinál, amit akar. Ha a beszélgetést otthon tervezi, miközben én aludnek, akkor elvarom, hogy engem ne zavarjon. Nem normális dolog amúgy hajnal 3-4ig fenn lenni
2017. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Mansour ***** válasza:
100%
Egyéni beállítottságon is múlik, de általában azt mondják, hogy alvás szempontjából az éjfél előtti órák a legpihentetőbbek. Ezt személyesen is így tapasztalom. De persze, mint mondtam, lehetnek kivételek, vannak "esti baglyok", akik nem tudnak korán elaludni. Ha a napirendeddel ez összhangban van, akkor nem jelenthet különösebb problémát. De később, ha reggel majd dolgozni kell menned, akkor már nem lesz olyan jó móka...
2017. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszem, hogy az én engedélyemet kérné ilyen doogoban..

Meg mit tudnék csinálni? Elveszem a telefont egy 18 évestől? Azért ez elég nevetséges lenne.

Ha nem megy a tanulás rovására, és őt nem zavarja, hogy nem tudja magát kialudni, akkor nem szólnék.

2017. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
47%

Hajnalig beszélsz? Mikor tanulsz, mikor házimunkázol?

Mert az oké, hogy suliba délután mész, de ugye egy nornalis családban be vannak osztva a feladatok.

2017. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
63%
Az egészséged érdekében,tanulj meg idõben aludni.
2017. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
68%
Nehéz elhinni, hogy a hajnalig fennlét nem megy semminek a rovására. Legfőképpen az egészségedére.
2017. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!