Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elfogadnátok egy lakást a...

Ti elfogadnátok egy lakást a szüleitektől 28 évesen? És ha te is megengedhetnéd magadnak?

Figyelt kérdés
Van félretett pénzük, nem nyomorognának emiatt, de te is ki tudnád fizetni hitellel.

2017. okt. 18. 12:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
6%

Nem kéne, mert csak állna kihasználatlanul.


A munkám miatt utazok, most határozatlan ideig 1000km-re élek otthonról - de mivel tetszik az ország, 99%, hogy kinn is maradok (ha tudok) -, felesleges egy lakás.


Ha az én nevemen van a közmű, kiadni, ügyet intézni nem tudnak nélkülem, az meg luxus, hogy egy linkebb albérlő miatt havonta rohangáljak akár haza - piszok nagy ráfizetés.

2017. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
70%

Ezen te komolyan gondolkozol???


Én kb. életem végéig fizetni fogom a hitelt neked meg odaadnak full ingyen egy lakást. K. vára irigyellek. Ha neked nem kell, add nekem!

2017. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadtam, bár fiatalabb vagyok. Nem hinném, hogy bármi gond lenne ezzel. Ha megtehetik, akkor nyugodtan fogadd el.
2017. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben te is megengedheted magadnak a lakásvásárlást, de hitelt kéne hozzád felvenned, az azt jelenti, hogy elég jelentős saját pénzzel rendelkezel. Költsd el a saját pénzedet a lakásra, de semmiképp ne vegyél fel hitelt, hanem fogadd el helyette a szüleid pénzét. Aztán majd amikor ők megöregszenek, és a segitségedre szorulnak, (mert ez sajnos gyakran van igy) , akkor háláld meg nekik. Az élet igy működik. Teljesen normális dolog, hogy a szülő segiti a gyermeke önállósodását, életbe indulását. Te is segiteni fogod majd a saját gyerekedét.
2017. okt. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Sohasem vennének nekem lakást, de nem is tartanék rá igényt. Nem szeretek másoktól függeni, kegyelemkenyéren élni. Inkább "éhezek" becsülettel, de akkor sem szorulok rá másra. (Az éhezést képletesen értettem.)
2017. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!