Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért veszekszünk ennyit...

Miért veszekszünk ennyit anyummal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok. Anya is meg én is makacsak, önfejuek vagyunk és ebből mindig rengeteg vita van! Tegnap olyan nagyot veszekedtunk, hogy megtepett és felpofozott. Nem hibáztatom őt, az én hibambol indult a veszekedés.

Barátaim nincsenek, korábban volt egy nagyon durva vagdosós idoszakom.

Szóval a sok veszekedés anyummal az csak azért van mert lazadok vagy más oka van??

Valaszokat előre is köszönöm!


2017. okt. 23. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Lázadsz, az agyad is érőben van.

A lányom most 19 éves, ma már nem vesz sértésnek minden szót, normális hangon válaszol, és én is megtanultam higgadt maradni.

Mindkettőtöknek türelem! Elmúlik, de addig se osztogassatok mély sebeket!

2017. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó, én is úgy össze tudtam veszni apámmal a korodban, hogy na.

A szoba két végéből kiabáltunk egymásra :D Ő is makacs, én is, de ő nem hallgatta meg az érveimet (pedig nem baromságokat hordtem össze), én meg felkaptam a vizet, hogy hazugnak titulált, és kiabálni kezdtünk. :)


Jó, ő csak egyszer pofozott fel, de akkor megérdemeltem, mert tényleg gheci voltam.


De vele igazából a mai napig nehéz beszélgetni, mert mindenen felkapja a vizet és kiabálni kezd, meg sem hallva az észérveket.


28n

2017. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kamaszkor még csak rátesz az egyébként is makacs tarmészetre. Remélhetőleg 4-5 év múlva, ha kinősz a kamaszkorból, könnyebben szót fogtok érteni egymással. Addig is próbálj meg emberi hangon beszélni Anyukáddal!
2017. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mert benne vagy lassan a lázadó, tini korban, ilyenkor még makacsabb és önfejűbb leszel

csak vigyázz, ne szaladjon el veled a ló nagyon!

24L

2017. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!😘💕
2017. okt. 23. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!